Valorant ölüm maçı adam vuramıyorum

Hocam boşverin aman sakin kalın. Kimse her maçta fazla fazla vuramaz. Bazen bende günümde olmuyorum attığım 5 maçta hep 5 10 vuruyorum. Bazende oynayasım tutuyor 5 maçın 5inde de 20 25 vuruyorum. Karşınıza gelen adamların seviyesi yüksek olduğu için rankları da size göre yüksek olabilir. Rankınız ne acaba oyunda ?

28 yazıyor profilinizde.

Anlamadım.
Hocam boşverin aman sakin kalın. Kimse her maçta fazla fazla vuramaz. Bazen bende günümde olmuyorum attığım 5 maçta hep 5 10 vuruyorum. Bazende oynayasım tutuyor 5 maçın 5inde de 20 25 vuruyorum. Karşınıza gelen adamların seviyesi yüksek olduğu için rankları da size göre yüksek olabilir. Rankınız ne acaba oyunda ?
Bronz 2.

Kanka bende Valorant oynuyorum ranked maçlarda bizim takımdakiler 10 falan vuruyor çok sinirleniyorum hatta bir maçta Jett 6 bende Sage ile 24 vurmuştum önceden hiç adam vuramıyordum sorun hassasiyetteymiş bence sende dene Denetim Masası'ndan fare hassasiyetini arttırı kapat ve düşük hassasiyette oynamaya çalış ben düşük hassasiyette oynayınca mermiler sekmemeye başladı uzaktan vuramadığım adamları vurmaya başladım bir de ölüm maçına sadece kafa vurmak için gir çok faydalı oluyor poligonda robotların kafasına orta-zor vurmaya çalış.

Anlamadım.

Bronz 2.
Hocam gayet normal bence. Bende silver elodayım. Her maç vuran yok adam akıllı smurf harici. Bazıları şansa sadece o maç iyi oynuyor. Bazıları gününde olmuyor. Sizde de aynı durum mevcuttur. Her zaman mı vuramıyorsunuz yoksa arada mı ?

Geri
Yukarı