Valorant AFK yüzünden maç kaybediyorum

Chavos

Hectopat
Daha fazla  
Rankım diamond 3.

Arkadaşlar çoğu maçta bana smurf müsün diye soruyorlar. Hep 20-40 arası vuruyorum. Benimle aynı ranka sahip kişilerle pre olarak bir sürü maç attım ve hepsi benim yarım kadar vuruyor. Aimleri benim kadar iyi değil yanımdan bile geçemez. Rankı yüksek olan adamla maça giriyoruz 4-5 kere art arda o 10-20 vuruyor. Ben hep onun üstü vuruyorum fakat rankım diamond 3 1 aydır.

Çoğu maçı mı AFK yüzünden ve mental düşüş yüzünden kayıp ediyorum. Bu sorunu nasıl önlerim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Rankım diamond 3.

Arkadaşlar çoğu maçta bana smurf müsün diye soruyorlar. Hep 20-40 arası vuruyorum. Benimle aynı ranka sahip kişilerle pre olarak bir sürü maç attım ve hepsi benim yarım kadar vuruyor. Aimleri benim kadar iyi değil yanımdan bile geçemez. Rankı yüksek olan adamla maça giriyoruz 4-5 kere art arda o 10-20 vuruyor. Ben hep onun üstü vuruyorum fakat rankım diamond 3 1 aydır.

Çoğu maçı mı AFK yüzünden ve mental düşüş yüzünden kayıp ediyorum. Bu sorunu nasıl önlerim?

Ben uzun zamandır ölümsüz 3'üm, mentalim düşük olduğunda ya da oyun içinde söylenenlerden dolayı mentalim düştüğünde bütün iletişi kapatırım. Özellikle sesli sohbet ve karşı düşman takımın yazışmaları. Sana tavsiyem budur, illa iletişim olacak diye bir şey yok eğer harita takibi yapabiliyorsan.

Ayrıca iyi anlaştığın bir kişiyle oyuna girip smurfleyebilirsiniz.

Hocam "Rito" bana bronz verdi, ne gariptir ki arkadaşımın hesabı Altın ve onda oynadığımda öldürme sayılarım 2'ye katlandı çoğunda mvp falanım.

Rankım diamond 3.

Şimdi bu mesajımın üstünü görebildim bunları yazana kadar.
Gördüğüm bu arkadaşlar çok güzel anlatmışlar bunları dinlemenizi tavsiye ederim.

Geri
Yukarı