Valorant aim geliştirmek için ne yapılabilir?

Valorant'a başlayalı 6 ay oldu fakat hâla istediğim gibi oynayamıyorum. Şu an rankım gümüş 2-3 arası gidip geliyor ve bir türlü altına çıkamadım. Sizin aim geliştirmek için önerebileceğiniz şeyler var mı? Aim programı olarak önerilerinizi günlük 15 20 dakikayı geçmeyecek ve başka bir program içermeyecek sekilde ayarlayabilir misiniz?

Kardeşim ben 3 ay once ben plattim şu an immoyum hiçbir şey yapma 1 hafta ful DM oyna günde 10-20 tane olacak sekilde ondan sonra turnuva maçlarını izle kesin yucelik dia olursun benim taktık boyleydi plattam immoya çıktım.

Aim'den ziyade movement ve game sense geliştirmen daha iyi olur.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Aim'den ziyade movement ve Game sense geliştirmen daha iyi olur.

Gamesense ve Movement'da önemli ama birkaç kişiye sordum 2xciv vs. dedikleri aynı havyan gibi bir aimin varsa Gamesense'nin önemi kalmıyor demişti.

Aim de önemli olsada bir o kadar oyun bilgisi de önemli, valorantı diğer fps oyunlarından ayıran şey karakter skilleri, öncelikle oynadığın birkaç karakter hakkında detaylı bilgi sahibi ol, onun dışında ben 3,4 arkadaşımla genelde özel oda dm giriyordum, ciddi miktarda geliştiriyor. Bazı esporcuları izlemekte güzel olabiliyor, hem eğlenirken hemde nereye nasıl peek atacağını çözüyorsun. Geçen sezon hiç oynamamıştım, bu sezon bu dediklerimi uyguladım ufak tefek çokta kasmadan plat 3 e kadar geldim. Öyle çokta kasma zamanla gelişiyor.

Bu sence de biraz korkutucu değil mi dostum ya?
Neden ki hocam, sevdiğim eğlendiğim bir oyuna gömdüm 6.5K saatimi ve yarısı Aim Train sunucularında geçti ama maalesef o kadar çalışmanın üstüne gidip Recoil değiştirdiler ve bıraktım. :D

Bu arada Aim Train dediğim botlara karşı değil şu tarzdaydı daha çok.

Hocam en önemli flick çalışması gibi seyri yapın veya hepsini yarıya indirin hangisi daha kolayiniza geliyor ise.
Peki çok teşekkürler

Kardeşim ben 3 ay once ben plattim şu an immoyum hiçbir şey yapma 1 hafta ful DM oyna günde 10-20 tane olacak sekilde ondan sonra turnuva maçlarını izle kesin yucelik dia olursun benim taktık boyleydi plattam immoya çıktım.
Tamam anladım fakat bir sorum var dm oynamadan önce poligonda ısınma felan yapmalı mıyım ve turnuva maçlarında daha çok nelere dikkat etmeliyim?

Aim'den ziyade movement ve game sense geliştirmen daha iyi olur.
Onlara da bakıyorum fakat aim imi gelistirsem daha iyi olur diye düşünüyorum

Aim de önemli olsada bir o kadar oyun bilgisi de önemli, valorantı diğer fps oyunlarından ayıran şey karakter skilleri, öncelikle oynadığın birkaç karakter hakkında detaylı bilgi sahibi ol, onun dışında ben 3,4 arkadaşımla genelde özel oda dm giriyordum, ciddi miktarda geliştiriyor. Bazı esporcuları izlemekte güzel olabiliyor, hem eğlenirken hemde nereye nasıl peek atacağını çözüyorsun. Geçen sezon hiç oynamamıştım, bu sezon bu dediklerimi uyguladım ufak tefek çokta kasmadan plat 3 e kadar geldim. Öyle çokta kasma zamanla gelişiyor.
3 4 ajanda yeterli bilgim olduğunu düşünüyorum. Fakat bir sorum var e sporcuları izlerken neye dikkat etmeliyim?

Yeni konular

Geri
Yukarı