Valorant aim istediğim seviyede değil

MegaPatch

Centipat
Arkadaşlar Valorant'ta 100 - 150 saatim var ama hala istediğim gibi bir aime sahip değilim genelde KDA hep 1 oluyor ölmem ile öldürmem eşit oluyor ama ben bunu geliştirmek istiyorum bende bir sıkıntımı var yoksa çok mu erken davranıyorum? diye merak ettim.

Zaman geçtikçe daha da iyi oynarsın hocam. Sadece Valorant için değil genel olarak FPS oyunları açısından.

Arkadaşlar Valorant'ta 100 - 150 saatim var ama hala istediğim gibi bir aime sahip değilim genelde kda hep 1 oluyor ölmem ile öldürmem eşit oluyor ama ben bunu geliştirmek istiyorum bende bir sıkıntımı var yoksa çok mu erken davranıyorum? Diye merak ettim.

Aimini geliştirmek için antrenman yap, doğru hassasiyet ayarını bulmaya çalış bir de aimin için demiyorum da çok açılma genelde çok açılıp ofansif oynayanların kda sı 1 oluyor.

Arkadaşlar Valorant'ta 100 - 150 saatim var ama hala istediğim gibi bir aime sahip değilim genelde KDA hep 1 oluyor ölmem ile öldürmem eşit oluyor ama ben bunu geliştirmek istiyorum bende bir sıkıntımı var yoksa çok mu erken davranıyorum? diye merak ettim.
Aim her şey değil bunu unutma. Game sens denilen olay daha önemli Valorant'ta.

Saatine nerden baktın?
amd ekran kartım var da ordan
Aimini geliştirmek için antrenman yap, doğru hassasiyet ayarını bulmaya çalış bir de aimin için demiyorum da çok açılma genelde çok açılıp ofansif oynayanların kda sı 1 oluyor.
aimlabda aşırı iyi aimim var fakat valoda bu geçerli değil
Zaman geçtikçe daha da iyi oynarsın hocam. Sadece Valorant için değil genel olarak FPS oyunları açısından.
ilk fps rekom desem yalan olmaz hocam

1.kendi crossun büyükse olabildiğince küçült ve netliğini arttır.
2. Isınmak için tdm girme moralin daha da düşer poligon yada aim lab gir.
3.senin crossunu bilmiyorum ancak
Kendiminkini söyleyeyim belki faydası olur 0,42 cross çarpan 2
4.fightlara tek girme yanında hep 1 kişi olsun.

Yeni konular

Geri
Yukarı