Valorant aim nasıl geliştirilir?

İsimsizMan09

Decapat
Arkadaşlar günde 2 saat AimLab çalışıyorum. Eski rekorlarımı kırmaya çalışıyorum. Ardından Poligon girip 30 dk Hellian'ın alıştırmasını yapıyorum ve 6,7 Dead Match giriyorum. Sonrada dereceli ya da derecesiz giriyorum sizce mantıklı mı? Bu şekilde 3,4 haftaya gelişir mi büyük bir ölçüde?

Bronz 1'im şu an. Karşıya gelen adamlar çok güzel cross koyuyor ben sıkmaya vesaire çalışıyorum dereceli maçta adam gördüğü gibi kafadan hs atıyor moralim bozuluyor neden oynayamıyorum diye karşı takımın daha iyi oynadığını bilmeme rağmen diyorum ben neden vuramıyorum acaba daha fazla mı aimimi geliştirmem gerek diye düşünüyorum.
Bazense sadece yetenekte biter bu iş.Her aim mapi çalışan profesyonel oyuncu olsaydı...

Ya boş ver bunları 2 DM at gir maçına aim önemli ama sadece aim değil. Sesi doğru kasıyor musun? Plan yapıyor musun? Oyunu okuyor musun? Doğru pozisyon alıyor musun? Mini map takibi ne derece kontrol ediyorsun? Sabırlı mısın? Bin tane etken var iyi oyuncu olmak için Aim'i iyi olup aptal aptal oyunlar oynayan insanlar görüyorum. İmmortal 3 rankım ve yani saatlerce Aim Lab çalışmak falan çok gereksiz yazık günah onun yerine kendini dediğim gibi dereceli oyunda sıcağı sıcağına geliştirmen daha mantıklı hem zaten E-sporcu kafalarınada girmeydiysen gerek yok tadını çıkartmaya bak.
NOT: 22 senedir FPS oynarım. :D

Ya boş ver bunları 2 DM at gir maçına aim önemli ama sadece aim değil. Sesi doğru kasıyor musun? Plan yapıyor musun? Oyunu okuyor musun? Doğru pozisyon alıyor musun? Mini map takibi ne derece kontrol ediyorsun? Sabırlı mısın? Bin tane etken var iyi oyuncu olmak için Aim'i iyi olup aptal aptal oyunlar oynayan insanlar görüyorum. İmmortal 3 rankım ve yani saatlerce Aim Lab çalışmak falan çok gereksiz yazık günah onun yerine kendini dediğim gibi dereceli oyunda sıcağı sıcağına geliştirmen daha mantıklı hem zaten E-sporcu kafalarına da girmeydiysen gerek yok tadını çıkartmaya bak.
NOT: 22 senedir FPS oynarım. :D
Oyun bilgim yok ve nasıl kazanacağımı da bilmiyorum maalesef nerelere gitmeliyim nerede ne yapmalıyım falan. Tadını çıkarmaya bak demişsiniz ama her tur ölünce pekte tadı kalmıyor oyunun.

Size önerim o hesabı elo helle sokup sadece rank atın. Çünkü gelişmek istediğiniz oyun Valorant Aim Lab değil. Başka hesap açıp oradan 0'dan başlayın Mmr'ı sıfırlarsanız işiniz kolaylaşabilr.

İnan bana her şey aim değil benim aimim çok iyiydi ve hep 20 üstü vuruyordum ama hiç kazanamıyordum taktiksel ve takımca oynayarak altından elmasa çıktım aynı aim ile.

Oyun bilgim yok ve nasıl kazanacağımı da bilmiyorum maalesef nerelere gitmeliyim nerede ne yapmalıyım falan. Tadını çıkarmaya bak demişsiniz ama her tur ölünce pek de tadı kalmıyor oyunun.

Bir noktadan sonra karşısı eğilecek mi, nereden peekliyecek, hangi silahı alacaklar gibi soruları kendiniz cevaplıyor olacaksınız. Ama bu soruların cevabı Aim Lab da değil oyunda.

Taktikleri vesaire nereden öğrenebilirim hangi kanalı önerirsiniz?
Derecesiz oynamak ilk olarak sana peek ve en çok pusulan spike kurulan yerler gibi şeyleri öğrettiği için büyük faydası oluyor. Ajan olarak 1 ajanı mainlemek her zaman daha iyi olur ve bu ajanın yeteneklerini iyi kullanıp infolaşmak gerek. Ben sova mainledim ve lineuplarını öğrendim gerçekten ajan önemli. İnternette crossfire, koçluk, ajan yetenekleri kullanımı, doğru infolaşarak oynama gibi şeyler var. Radiant İmmortal kişiler böyle videolar paylaşıyor Radiant nasıl düşünür nasıl oynar diye. Bunun yanında turnuvaları izlemek ve takım konuşmalarını özetinde dinlemek info için iyi olur. Valorant orijinal kanalında Shift Bas videoları yardımcı olabilir.

Yeni konular

Geri
Yukarı