Valorant aim nasıl geliştirilir?

İsimsizMan09

Decapat
Arkadaşlar günde 2 saat AimLab çalışıyorum. Eski rekorlarımı kırmaya çalışıyorum. Ardından Poligon girip 30 dk Hellian'ın alıştırmasını yapıyorum ve 6,7 Dead Match giriyorum. Sonrada dereceli ya da derecesiz giriyorum sizce mantıklı mı? Bu şekilde 3,4 haftaya gelişir mi büyük bir ölçüde?

Ben açıkçası bilmiyorum faydasını.😁 ama eminim ki verimli olması için kendinize bir sens bulmalı o sensi Valorant'ta ve Aim Lab'da aynı olacak şekilde ayarlamalısınız. Yani Valorant'taki sens 3'e denk geliyorsa Aim Lab'daki 5 olmamalı.
Öyle zaten. 1000 DPI 0,3 sens kullanıyorum
Yani çok az AimLab yapıp kendimi geliştirmek için dm atmam gerek. Sonrada oyun bilgisini ilerletmek için derecesiz. Peki bana video önerebilecek varmı valorant ile ilgili karakterler nasıl oynanır nerelere picklenir gibi?

Sanırsam Valorant ile Aim Lab'ın sensleri aynı değil. İnternete sens convertor Valorant to Aim Lab yazıp Valorant'taki 0.3 neye karşılık geliyorsa ona değiştirmeyi deneyin.
1654268541560.png
Bu sonuç çıktı yaptım. Bunca zaman boşunamı çalışmışım :/
Sanırsam Valorant ile Aim Lab'ın sensleri aynı değil. İnternete sens convertor Valorant to Aim Lab yazıp Valorant'taki 0.3 neye karşılık geliyorsa ona değiştirmeyi deneyin.
Yanlış olmasın bu bilgi. Doğru değil mi?

Son düzenleme:

Geri
Yukarı