Valorant aim saçmalığı

Evet kaliteli yapıyor LoL'de 1 tane hile yok valodada çok iyi yazılım var optimizasyon sıkıntısı yok Valve gibi oyunlarını boş bırakmıyorlar.
Valorant CS'yi geçiyor bu arada.
Valorant'ın hile koruma sistemi iyi falan değil onu da aştılar.
Her oyunun hile sistemi ilk çıktığında iyidir, şu anki haline bakarsanız anlarsınız.
Oyun bug dolu, çok fazla açık var.
Arkadaşım çoğunu test ettik oluyorlar cidden, düzeltildi mi bilmiyorum.
Ayrıca LoL'de hile olmamasının sebebi olamaması.
Online bir oyundaki değerleri kendi bilgisayarından değiştiremediğin için çok zor hile olması.

Bir de senin düşünceni anlamadım, süper güçlerimizi para ile aldığımız oyun nasıl olur da 22 yıllık bir şaheseri geçer?

Optimizasyon deyince akla, hemen onun adı gelir Source Source Source.

Doğru söylemişsin Valve oyunlarını takmıyor artık lakin onun da şöyle bir açıklaması var.
2012 yılında Gabe Newell öldürülüp, yerine Yahudi iş adamı Yassi Kohen geçmiştir.

Ben 1 ay oynadım. Oyunda normalde yüksek FPS Alıyordum. Son güncellemelerde FPS baya bir düştü. Dediğiniz gibi bende sıktığımda şansa Headshot gidebiliyor. Oyun çöp(bana göre).

Valorant'ın hile koruma sistemi iyi falan değil onu da aştılar.
Her oyunun hile sistemi ilk çıktığında iyidir, şu anki haline bakarsanız anlarsınız.
Oyun bug dolu, çok fazla açık var.
Arkadaşım çoğunu test ettik oluyorlar cidden, düzeltildi mi bilmiyorum.
Ayrıca LoL'de hile olmamasının sebebi olamaması.
Online bir oyundaki değerleri kendi bilgisayarından değiştiremediğin için çok zor hile olması.
Valorant'ın hile sistemi mükemmel değil ama 1 maçta 3 hile gelen CS:GO ile karşılaştırılamaz (seçkin varken de geliyor.) Buglar yamalarla ya da küçük güncellemelerle düzeltiliyor genelde, çıktıktan 1 hafta sonra bugları denersen kaldırılmıştır.

Valorant'ın hile sistemi mükemmel değil ama 1 maçta 3 hile gelen CS:GO ile karşılaştırılamaz (seçkin varken de geliyor.) Buglar yamalarla ya da küçük güncellemelerle düzeltiliyor genelde, çıktıktan 1 hafta sonra bugları denersen kaldırılmıştır.

Bir size çıkıyor hileler herhalde CS:GO'da.

Valve bizim oyunum kötüleşmesin diye size yolluyor galiba hileleri.

Silver 3'üm çok az hileye denk geliyorum.

Oyun fanlarını üzmek istemiyor belki de.

Danger Zone'de 2 kişi takım ssg döne döne vuruyor ama hile değildir herhalde.(!)

Çizgi film grafiklerine sahip 13 14 yaşındaki veletlerin sevdiği oyun isterseniz sizde çizgi film izleyebilirsiniz ayrıca o oyunda hile yok demek ne bileyim.

Yeni konular

Geri
Yukarı