Valorant aim saçmalığı

Phantom ile yürüyerek hs atmak gibi bir şey var şimdi de. Saçmalık ama bu saçmalığı Riot kaldırana kadar yapmaya devam ederim. Optimizasyonun O'su bile yok oyunda. Plat 3'iken iki hafta sınavlara çalıştım. Oyuna tekrar girdiğimde kümem "?" olmuştu. Küme maçını attım kazanmama rağmen kümemi gümüş 2 attı. LoL'den alışık olduğumuz saçma küme sistemi bu oyunda da devam ediyor. Bu olaydan beri ranked atmıyorum, sadece ölüm maçı giriyorum. Sayamayacak kadar eksiği var oyunun. Ayrıca oyunu oynayabilmek için ihtiyacınız olan tek şey 144 Hz bir monitör, zaten yürüyerek vurma var ve bunun üstüne 60 Hz monitörü olan rakibi daha sizi farketmeden öldürebiliyorsunuz. 🙃 Oyunda yürüme CS kadar hızlı olmadığı için Hz farkı aimden daha önemli bence. CS'de bu kadar sık karşılaşamazsınız yürürken ölmelere veya kapıdan çıkan birisinin anında kafana yapıştırmasına çünkü karakterler çok daha hızlı yürüyor, uçup kaçmasada.

Plat 3'iken iki hafta sınavlara çalıştım. Oyuna tekrar girdiğimde kümem "?" olmuştu. Küme maçını attım kazanmama rağmen kümemi gümüş 2 attı.
Sezonun yenilenmesine a kalmıştır sende oyuna girdiğinde sezon ve ranklar sıfırlanmıştır maç attığındada 11- 17-3 gibi bir skorla gidersen ve lose aldıysan şaşırmanıza gerek yok.

Sezonun yenilenmesine a kalmıştır sende oyuna girdiğinde sezon ve ranklar sıfırlanmıştır maç attığındada 11- 17-3 gibi bir skorla gidersen ve lose aldıysan şaşırmanıza gerek yok.
Sen dediğinden bir şey anlıyor musun acaba? Olayla hiçbir alakası olmayan şeyler yazıyorsun.

Bu konuya Valorant'a ilk maçımdan sonra yorum yapmıştım. Arkadaşlar artık deli gibi Valorant oynuyorum, evet yetenekle maçın gidişatını önemli şekilde değiştiriyor ama alıştıktan sonra mükemmel bir oyun olduğunu anlıyorsunuz.

Geri
Yukarı