Valorant aim tavsiyesi

Oyuna girmeden önce 25 - 30 dakika Aim Lab çalışıyorum. Oyuna girip, poligonda 35 - 45 dakika aim çalışıyorum. Ve 2 tane DM (ölüm maçı) atıyorum. Sizce yeterli mi? Bu süreleri arttırmalı mıyım? Tavsiyeleriniz nelerdir? (rank: Gold 1)

Gold kitlesinde çok kasmaya gerek yok aimden birazcıkta takımına bağlı ve rankına göre şu anlık yeterli çalışmaların.

Oyuna girmeden önce 25 - 30 dakika Aim Lab çalışıyorum. Oyuna girip, poligonda 35 - 45 dakika aim çalışıyorum. Ve 2 tane DM (ölüm maçı) atıyorum. Sizce yeterli mi? Bu süreleri arttırmalı mıyım? Tavsiyeleriniz nelerdir? (rank: Gold 1)
Eğer oyunda adamları hızlıca vurabiliyorsan yeterli. Rank'ın yüksek ama. Yüksek tempoda çalış.

Her gün sadece 1 el derecesiz girip ısınıyorum rankım plat 2. 1 saat aim çalışmak bence mantıksız oyunun tadını çıkarmaya çalışın e sporcu değilsiniz. Aim çalışmak max 30 dk olmalı bence.

Ben Gold 2 yim Rekabetçi girmeden önce sadece 1 el DM giriyorum.

Aim Lab ve DM'yi olabildiğince fazla tutmaya çalış. Aim Lab çalışıyorsan poligon çalışmana gerek yok. Poligonda hedef antrenmanında tek bir çizgi üzerinde hedef vurduğun için yukarı aşağı ve çapraz hareketlerin zayıf kalacaktır. Oyun içinde poligonda vurduğun gibi vuramadığını görünce haliyle demoralize olacaksın. Poligona ayırdığın süreyi DM'ye ayırırsan ve skill öğrenmek için de Spike'a Hücum veya Derecesiz mod oynarsan senin yararına olur.

Fazla bile çalışıyorsun, yorumunu okurken bu çocuk en az elmastır diye düşündüm keşke her Gold senin gibi aim kassa.

Benim dâhi, bazı arkadaşlarım ranked maça sabah kalktığı an hiç ısınmadan giriyorlar. İstersen ranked a ısınıp girelim diyorum, "Ben ısınmadan daha iyi oynuyorum." diyor. Herkesin kendi kararı. Ama bence oyuna girmeden önce gerek DM'de olsun, gerek poligonda, ısınılmadan ranked girilmemeli.

Geri
Yukarı