Valorant ani ping yükselme sorunu

Yerli padawan

Kilopat
Daha fazla  
Merhaba iyi sosyaller! Ping değerlerim 20 - 30 bandında gezerken aniden 300 400 çıkıyor. Böyle bir video buldum, 5:19 işlemi güvenilir mi? Başka önerisi olan var mı?

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Türk Telekom'mu kullanıyorsunuz? Eğer Türk Telekom kullanıyorsanız aynı sorun bendede var ping 10'dayken bir anda 200-300'e fırlıyor. Genel sorun olabilir. Ben modemin sorunlu olabileceğini düşünüyorum. Bence müşteri hizmetlerini baya bi köşeye sıkıştıran baskılı konuşun. Onlara baskılı konuşmazsanız umurlarında bile olmazlar. En sonda bir ekip falan gönderecektir deneyin derim.
Türk Telekom maalesef.

Sorun bende' de mevcut daha önce bu konuyla alakalı technopat sosyal de paylaşımda bulundum, (Buradan Ulaşabilirsiniz.) Valorant destek ekibi ile iletişeme geçtim bunun sebebi Paket kaybı olarak tespit edildi, fakat sadece Valorant oyununda olması bu ping sorunu'nun Valorant oyununun sunucu yenileme değerlerinin diğer oyunların sunucu yenileme hızından kaynaklandığını net şekilde söyleyebilirim. Kötü bir internet altyapınız varsa yada ortalama bir altyapı, maalesef bu oyunu TT kullanıcılarının oynaması çok zor :( bende oyunu ağız tadıyla oynayamıyorum.

Sorun bende' de mevcut daha önce bu konuyla alakalı technopat sosyal de paylaşımda bulundum, (Buradan Ulaşabilirsiniz.) Valorant destek ekibi ile iletişeme geçtim bunun sebebi Paket kaybı olarak tespit edildi, fakat sadece Valorant oyununda olması bu ping sorunu'nun Valorant oyununun sunucu yenileme değerlerinin diğer oyunların sunucu yenileme hızından kaynaklandığını net şekilde söyleyebilirim. Kötü bir internet altyapınız varsa yada ortalama bir altyapı, maalesef bu oyunu TT kullanıcılarının oynaması çok zor :( bende oyunu ağız tadıyla oynayamıyorum.
Evet hocam altyapımız çok kötü ve ani ping yükseliyor. 20 iken 800 - 900 çıkıyor, oyun oynanmaz bir hal alıyor. Altyapı çözümü yok internette ping ile ilgili bir kaç ayar yaptım hafiften düzeldi gibi ama kesin çözüm olmadı, bu gidişle oyunu bırakmak zorunda kalacağım.

Maalesef bende yaşıyorum. 25-30 pingin üstüne çıkmazken 15-20 saniye boyunca 1100 pinge çıkıyor,(1100'den fazla, oyun 1100 ping üstünü göstermiyor) ben kendi gözümde haritanın diğer ucuna gidiyorum ama aslında olduğum yerde etrafıma dönüyor olarak gözüküyorum. 3 dakikalık bir oyunun neredeyse 1 dakikası bu şekilde geçiyor. Minecraft'tan CS:GO'ya başka hiçbir oyunda bunu yaşamıyorum.

Maalesef bende yaşıyorum. 25-30 pingin üstüne çıkmazken 15-20 saniye boyunca 1100 pinge çıkıyor,(1100'den fazla, oyun 1100 ping üstünü göstermiyor) ben kendi gözümde haritanın diğer ucuna gidiyorum ama aslında olduğum yerde etrafıma dönüyor olarak gözüküyorum. 3 dakikalık bir oyunun neredeyse 1 dakikası bu şekilde geçiyor. Minecraft'tan CS:GO'ya başka hiçbir oyunda bunu yaşamıyorum.
Bu sorun düzelmiyor sanırım.

Türk telekom'mu kullanıyorsunuz? Eğer Türk Telekom kullanıyorsanız aynı sorun bende de var ping 10'dayken bir anda 200-300'e fırlıyor. Genel sorun olabilir. Ben modemin sorunlu olabileceğini düşünüyorum. Bence müşteri hizmetlerini bayağı bir köşeye sıkıştıran baskılı konuşun. Onlara baskılı konuşmazsanız umurlarında bile olmazlar. En sonda bir ekip falan gönderecektir deneyin derim.

Kanka ben sadece Valorant da yaşıyorum bu sorunu. Warzone ve CS:GO'da oynuyorum ama onlarda asla olmadı böyle bir sorun ama Valorant da her 2 dk da bir anlık 500'e cıkıyor ping sence neden oluyor bu denemediğim ayar izlemediğim video kalmadı ama düzelmiyor.

Bende de aynı sorun vardı aniden ping çıkıyordu çok sinir bozucu birşeydi ama düzelttim bilgisayarınızda Steam, Origin, Epic Games veya başka oyun Launcher'i varsa bilgisayarda sağ altta gizli simgeler diye bir tuş var. Ona basıp oyun Launcher'lerini devre dışı bırakın. Artık aniden ping çıkma yok. Sebebi siz Valorant oynarken arkada o Launcher'lar çalışıyor ve güncelleme yapıyor. Valorant oynarken otomatik güncelliyor ve ping yükseliyor. Sonra güncelleme bitince ping düşüyor.

Geri
Yukarı