Valorant art arda üç hata veriyor

İşletim sistemi
Windows 10

ANKARALI NAMIKK

Centipat
Daha fazla  
RAM
16gb hyperx fury
Ekran kartı
Gtx 1050ti
Anakart
Asus B350
İşlemci
Ryzen 5 1600x
Merhaba Valorant bir ara açamıyordumbaşka bir forumda arkadaş bana PowerShell'den kod yazdırdı ve oyun açılmıştı şimdi ise şu hataları alıyorum.
WAN 9004.
WAN 9005.
WAN 9006.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba Valorant bir ara açamıyordumbaşka bir forumda arkadaş bana PowerShell'den kod yazdırdı ve oyun açılmıştı şimdi ise şu hataları alıyorum.
WAN 9004.
WAN 9005.
WAN 9006.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Windows Update ile son sürüme güncelleme yaptınız mı? Orada gösterilen hatalar Windows'un eski sürümde kaldığını gösteren hatalar.

Windows Update ile son sürüme güncelleme yaptınız mı? Orada gösterilen hatalar Windows'un eski sürümde kaldığını gösteren hatalar.
Hocam windows ne yaparsam yapiyim güncellenmiyor 1909 sürümünde kaldı

Hocam Windows ne yaparsam yapayım güncellenmiyor 1909 sürümünde kaldı.

Format atmaya çalıştım kurulum ekranı da gelmiyor önceki bilgisayarımda sorunsuz atardım şimdi ne olduysa artık.

Hocam Windows ne yaparsam yapayım güncellenmiyor 1909 sürümünde kaldı

Format atmaya çalıştım kurulum ekranı da gelmiyor önceki bilgisayarımda sorunsuz atardım şimdi ne olduysa artık.

Flash diski oluştururken Rufus yerine Windows Media Creation Tool kullanarak oluşturun. Temiz bir formatla ancak çözebilirsiniz sorunu. Valorant güvenlik açığı olan eski sürümlerde kullanıma kapatılıyor.

Flash diski oluştururken Rufus yerine Windows Media Creation Tool kullanarak oluşturun. Temiz bir formatla ancak çözebilirsiniz sorunu. Valorant güvenlik açığı olan eski sürümlerde kullanıma kapatılıyor.

Zaten onu kullanarak yapmıştım olmamıştı Rufus'u denedim olmadı yükleme yardımcısını denedim başı boot ile başlayan bir hata vermişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı