Valorant ban ne zaman kalkıyor?

Ziquas

Picopat
Daha fazla  
Merhaba Mart'ta Valorant'tan 3 ay uzaklaştırıldım (boş yere) ticket atmama rağmen 1 Haziran'da açılacak dendi ama ben Mart'ta banlandıktan sonra yeni hesap açıp tekrar oynayabildim. O hesaptan banım ne zaman kalkacak hakkında ticket attım 25 Haziran dediler. Tam olarak banım ne zaman kalkacak? Bilginiz varsa beni aydınlatır mısınız?

1.hesap ban tarihi 1-10 Mart arası.
2.hesap ban tarihi 10-25 Mart arası.

Keşke yeni hesap açmasaydın banını tetikler bende yaşadım 13 14 gün farkla açıldı.
Merhaba Mart'ta Valorant'tan 3 ay uzaklaştırıldım (boş yere) ticket atmama rağmen 1 Haziran'da açılacak dendi ama ben Mart'ta banlandıktan sonra yeni hesap açıp tekrar oynayabildim. O hesaptan banım ne zaman kalkacak hakkında ticket attım 25 Haziran dediler. Tam olarak banım ne zaman kalkacak? Bilginiz varsa beni aydınlatır mısınız?

Yeni hesap açma.

Yani 2 Temmuz'da girsem sıkıntı olur mu?

Ana hesabınıza göre yapın ben artık olayı çözdüm gibi. Yeni hesap açarsanız banınız tetiklenecektir.
1624863245221.png

Ama ben en az 30 hesap açtım :D

Yeni konular

Geri
Yukarı