Valorant ban sistemi nasıldır?

Mert340752

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba.
Valorant'tan 1 haftalık uzaklaştırma yedim cumartesi kalkıyor. Bir daha ki oyun içi report yemem de yine uzaklaştırma mı yerim yoksa dereceliye giriş yasağı mı?

Uzaklastirma yiyeceksin tabii ki. Biktik artik sizin gibilerden. Bana kadinim diye kufur edersin de bandan korkarsin. Daha cok ban ye.

Hiçbir kadına küfür etmedim. Ve ban yeme sebebim geçen gün ki maçta takımıma gelen 3 insanlıktan nasibini almamış troller yüzünden. Onların ban yemesi gerekirken ben yiyorum aşırı saçma bir sistemi var oyunun.

Uzaklastirma yiyeceksin tabii ki. Biktik artik sizin gibilerden. Bana kadinim diye kufur edersin de bandan korkarsin. Daha cok ban ye.

2 yıldır Valorant oynuyorum takımıma defalarca kız geldi hiçbiri de iyi oynayamadı ama ben ciddi ciddi küfür yiyen bir kız göremedim aksine takımdaki herkes "şeyci" bir biçimde ya sıkma canını/olur öyle gibi diyen kız görmemişler var oyunda ama bana abartıyorsun gibime geldi.

2 yıldır Valorant oynuyorum takımıma defalarca kız geldi hiçbiri de iyi oynayamadı ama ben ciddi ciddi küfür yiyen bir kız göremedim aksine takımdaki herkes "şeyci" bir biçimde ya sıkma canını/olur öyle gibi diyen kız görmemişler var oyunda ama bana abartıyorsun gibime geldi.

Ben şizofren olduğunu düşünüyorum o arkadaşın, her konuda garip garip mesajları var.

Yeni konular

Geri
Yukarı