Valorant ban sistemi nasıldır?

Merhaba.
Valorant'tan 1 haftalık uzaklaştırma yedim cumartesi kalkıyor. Bir daha ki oyun içi report yemem de yine uzaklaştırma mı yerim yoksa dereceliye giriş yasağı mı?

Hem 7 günlük giriş yasağı hem de uzaklaştırma alıyorsunuz diye biliyorum. Bu süre gittikçe artıyor bu arada.

Hocam ben uzun süre ban ve report yemezsem ban geçmişi sıfırlanır mı?
En iyisi hiç ban yememeye uğraşmak. Ban geçmişiniz silinse de silinmese de ban yenecek her türlü davranıştan uzak durun. Ban yeme durumunuz neyden dolayı olursa olsun ya da haklı veya haksız olsanız bile. Bunu "Yeee Riot Games!!! İyi oyuncu olun! Feel good!" anlamında söylemiyorum. Cidden, hesabınızı korumak istiyorsanız uzak durun. Valorant'la pek tecrübem yok ama insanlardan, sosyalden gördüğüm kadarıyla ve (Riot'a geçmişte bolca bilet atmıştım, az da olsa Valorant'la ilgili olanı vardı) attığım biletlere göre Riot'un Valorant'a olan bakış açısı diğer oyunlar gibi değil. Oldukça katı gözüktü benim gözüme.

En iyisi hiç ban yememeye uğraşmak. Ban geçmişiniz silinse de silinmese de ban yenecek her türlü davranıştan uzak durun. Ban yeme durumunuz neyden dolayı olursa olsun ya da haklı veya haksız olsanız bile.
Hocam bende sürekli bunu deniyorum ancak takıma öyle tilt edici kişiler geliyor ki mutelesem de sakin kalmak mümkün olmuyor.

Hocam bende sürekli bunu deniyorum ancak takıma öyle tilt edici kişiler geliyor ki mutelesem de sakin kalmak mümkün olmuyor.
Troll ve tilt kişiler gelince oyundan çıkın gitsin. En azından daha az süreli ban yersiniz ama sürekli tekrar ederseniz permaya dönüşebilir. Yani bu dediğim ayda 1-2 bilemedin 3 kere yapılacak bir hareket.

Ah ah... Bilirim. LoL oyuncusuydum. Akılcı davranın. Duyguları bırakmanız gerekiyor. Ve TR serveri taktiği olarak: sakın tilt eden tarafa başarılı olduğunu hissettirmeyin. Yüz vermeyin. Mesela küçük bir çocuğu durmadan kovalıyormuş gibi yapsanız kaçar. Daha sonra yüz alır yerli yersiz yapar. Sinirli olsanız da ciddiye almaz yapmaya devam eder. Başarılı olduğunu bilir. Siz de öyle davranın. Sanki yaptıklarının hiçbir etkisi yokmuş gibi davranın.
.
Edit: Bu yöntem %100 çalışır diyemem, kimileri var buna rağmen devam ediyorlar, enerjileri tükenmiyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı