Valorant bıçak tavsiyesi

Shwtds

Centipat
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant bıçak seçimi için 3 adet bıçak belirledim ve kararsız kaldım, görüşlerinizi bekliyorum. (Daha önce özel harekat kelebek, asil balta ve yağmacı hançer kullandım balta harici iyi gibi)

1-Rgx katana.

2-Rgx kelebek.

3-Uzaylı avcısı bıçak.

Arkadaşlar Valorant bıçak seçimi için 3 adet bıçak belirledim ve kararsız kaldım, görüşlerinizi bekliyorum. (Daha önce özel harekat kelebek, asil balta ve yağmacı hançer kullandım balta harici iyi gibi)

1-Rgx katana.

2-Rgx kelebek.

3-Uzaylı avcısı bıçak.

Rgx katana.(Üçünüde kullandım)

Klasik bıçak en iyisi. Boş boş oyunlara bu kadar verdiğiniz paraya yazık. Kesinlikle onaylamıyorum.

Kimse size onaylayıp onaylamadığınızı sormadı. Arkadaş kararını vermiş ve 3 bıçaktan birini almak istemiş. İsteyen kendi parasını istediği yere harcar size ne oluyor anlamadım. Arkadaş karar vermiş gelmiş sormaya neden hevesini kursağında bırakmaya çalışıyorsunuz? Diğer mesajlarınıza da baktım hepsi aşağılama üzerine 3 bıçaktan hangisini tercih ettiğinizi söyleyecekseniz söyleyin söylemeyecekseniz gereksiz mesaj atmayın lütfen.

Arkadaşlar Valorant bıçak seçimi için 3 adet bıçak belirledim ve kararsız kaldım, görüşlerinizi bekliyorum. (daha önce özel harekat kelebek, asil balta ve yağmacı hançer kullandım balta harici iyi gibi)

1-rgx katana.

2-rgx kelebek.

3-uzaylı avcısı bıçak.

Kelebeğin görseli sallanışı benim çok hoşuma gidiyor. Ben kelebek tercih ederdim.

Yeni konular

Geri
Yukarı