Çözüldü Valorant bu oyun senin işletim sistemin için çıkmadı

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

kadir erdoğdu

Femtopat
Arkadaşlar Windows 10 64 Bit kullanıyorum. Oyuna 2-3 ay girmedim böyle olmuş. Windows güncel 2. birk kullanıcı hesabı açtıktan sonra böyle oldu. Bunu nasıl düzeltirim? Yardımcı olun lütfen.

Valorant.jpg

cengover_ekin

Decipat
Makaleler
1
Tarayıcı sayfası gibi gözüküyor. Tam Chrome üzerinde ekran görüntüsü almışsınız. 😂 😂

Recep Baltaş

Technopat
Yönetici
Makaleler
89
Yer
İstanbul
Tarayıcı sayfası gibi gözüküyor. Tam Chrome üzerinde ekran görüntüsü almışsınız. 😂 😂
Resmi kırpmadığı için hepimiz öyle anladık. Resmi onun yerine kırptım...

Windows güncelleştirmelerini kontrol et. Sorun devam ederse Launcher'dan rapor paylaş:

efecuma

Femtopat
Arkadaşlar Windows 10 64 Bit kullanıyorum. Oyuna 2-3 ay girmedim böyle olmuş. Windows güncel 2. birk kullanıcı hesabı açtıktan sonra böyle oldu. Bunu nasıl düzeltirim? Yardımcı olun lütfen.

Eki Görüntüle 678621

Aynı sorunu bende yaşıyordum çözümü Valorant yönetici olarak çalıştır sonra bir şey çıkacak evet de ya da kabul et sonra direk oyna diye çıkıyor.

Adaşlar Windows 10 64 Bit kullanıyorum. Oyuna 2-3 ay girmedim böyle olmuş. Windows güncel 2. birk kullanıcı hesabı açtıktan sonra böyle oldu.

Eki Görüntüle 678621

Kullanıcı adı şifreni gir Enter'a bas düzeliyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Yukarı