Valorant "bu oyunu oynamak için sistemi yeniden başlatman lazım" hatası

İşletim sistemi
Windows 10
İnternette biraz araştırma yaptım ve hizmetlerden vgc hizmetini otomatik ve başlat yapmak gerekiyormuş fakat ben ototmatk yaptıktan sonra ve başlata bastıktan sonra bu hata ile karşılaşıyorum yardımcı olursanız sevinirim.

1628860272704.png

Tamam deneyin hocam olduysa işaretlerseniz olmadıysa yazın araştırırm.

Ya aslında videodada olan 1. çözümle alakalı bence. 1. çözümde hizmetlere girip vaguardı otomatiğe alıp başlatmamız gerekiyor ama bende başlata basınca hata veriyor. O hatayı nasıl çözeceğimi bulamadım, Windows'u güncelleştirince düzeldi diyenler var Windows'um da güncel sıkıntılı bir durum biraz.

Ya aslında videodada olan 1. çözümle alakalı bence. 1. çözümde hizmetlere girip vaguardı otomatiğe alıp başlatmamız gerekiyor ama bende başlata basınca hata veriyor. O hatayı nasıl çözeceğimi bulamadım, Windows'u güncelleştirince düzeldi diyenler var Windows'um da güncel sıkıntılı bir durum biraz.

Deneyin videonun tamamını bence ve hocam bende başlat diiynce başlatılabiliyor.

Aynı hata, aynı gün, aynı saat... Hala çözüm yok videodaki her şeyi denedim fakat yine aynı Valorant her güncelleme getirdiğinde aynı şey yeter Riot.
Aynı hata, aynı gün, aynı saat... Hala çözüm yok videodaki her şeyi denedim fakat yine aynı Valorant her güncelleme getirdiğinde aynı şey yeter Riot.
bekledim açıldı :D

Son düzenleme:

Yeni konular

Geri
Yukarı