Valorant bulanik gözüküyor

JaneX

Femtopat
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
Anakart: Asus Prime A620M-K
İşlemci: AMD Ryzen 5 7500f
Ekrankartı: Asus 4060
Ram: HyperX Fury DDR5 (2x8GB)
Merhaba, yakın zamanda 1280x720 olan monitörümü 1980x1080 bir monitör ile değiştirdim ancak Valorant'ta çözünürlükten kaynaklı olduğunu tahmin ettiğim sorunlar yaşıyorum. Sorunlar cözünürlük ayarlarını 4K ya çektiğim zaman düzeliyor ancak 1980x1080 de yine aynı sorunu yaşamaya devam ediyorum konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?

Not = Başka hesap ve oyunlarda bu sorundan muzdarip değilim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Merhaba, yakın zamanda 1280x720 olan monitörümü 1980x1080 bir monitör ile değiştirdim ancak Valorant'ta çözünürlükten kaynaklı olduğunu tahmin ettiğim sorunlar yaşıyorum. Sorunlar cözünürlük ayarlarını 4K ya çektiğim zaman düzeliyor ancak 1980x1080 de yine aynı sorunu yaşamaya devam ediyorum konu hakkında yardımcı olabilecek var mı?

Not = Başka hesap ve oyunlarda bu sorundan muzdarip değilim.

Oyunu silip baştan yükle belki ayarlar sıfırlanır.

başka bir valorant hesabında olmaması değişik bence hesabınızda uzun süre düşük çözünürlük kullandıysanız ani değişim sorunu olmuş olabilir silip tekrar yükleyin ve ctrl+shift+windows+b yapın iyice tazelensin

C:\Users\"kullanıcıadınız"\AppData\Local\VALORANT\Saved\Config dizinindeki dosyaları silip oyun ayarlarınızı sıfırlayınca sorun yüksek ihtimalle çözülür.

Oradaki dosyaları silerseniz oyunun grafik ayarlarını sıfırlamış olursunuz ve bu yüksek ihtimalle sorununuzu çözer

C:\Users\"kullanıcıadınız"\AppData\Local\VALORANT\Saved\Config dizinindeki dosyaları silip oyun ayarlarınızı sıfırlayınca sorun yüksek ihtimalle çözülür.

Oradaki dosyaları silerseniz oyunun grafik ayarlarını sıfırlamış olursunuz ve bu yüksek ihtimalle sorununuzu çözer
Config dosyasini silmek ise yaradi tesekkur ederim. bildigim kadariyla valorantin ayarlari riot hesabiniz ile esli bu sebepten uygulamayi silmek ise yaramz ki yaramadi da.

Yeni konular

Geri
Yukarı