Valorant Checker virüslü olabilir mi?

kerim9800

Zeptopat
Daha fazla  
Valorant hesap cherker buldum indirdim. Sonra dosyayı açtigimda you Computer has virüs dedi. Atan kişiye sorduğumda 3. yazılım var dedi sorun olmaz dedi. Antivirüs proglamlarini vs. kurdum calistirdim. Bir şey bulamadım. Herhangi çalma eylemi vs. yok. İşlemlerden farklı bir uygulama da bulamadım. RAT yemiş olabilir miyim? Format atmam gerekli mi? Lütfen cevaplayin.

Valorant hesap cherker buldum indirdim. Sonra dosyayı açtigimda you Computer has virüs dedi. Atan kişiye sorduğumda 3. yazılım var dedi sorun olmaz dedi. Antivirüs proglamlarini vs. kurdum calistirdim. Bir şey bulamadım. Herhangi çalma eylemi vs. yok. İşlemlerden farklı bir uygulama da bulamadım. RAT yemiş olabilir miyim? Format atmam gerekli mi? Lütfen cevaplayin.

Kanka VirusTotal atar mısın dosyayı bir sonra bizimle paylaş olur mu?

Hayatımda ilk defa bir virüs programının your Computer has been virus dediğini gördüm muhtemelen troll bir uygulamadır ya da troll ayağına keyloger vs vardır dikkatli olan VirusTotal sonucunu atın bakalım.

Hocam sorması ayıp checker napıcaksınız yani.

Valorant checker dediğin şey ne işe yarıyor tam olarak?

Çalıntı hesapları doğrulamaya yarıyor hocam öyle bir hesap varsa yeşil oluyor sende hesaba giriş yapıyorsun.

Valorant checker dediğin şey ne işe yarıyor tam olarak?

Arkadaş çok akıllı olduğundan dolayı bedava çalıntı hesap txtsi bulup onları deniyecekti açıkçası tamamen boş uğraş.

Kanka VirusTotal atar mısın dosyayı bir sonra bizimle paylaş olur mu?

Hayatımda ilk defa bir virüs programının your Computer has been virus dediğini gördüm muhtemelen troll bir uygulamadır ya da troll ayağına keyloger vs vardır dikkatli olan VirusTotal sonucunu atın bakalım.

Hocam sorması ayıp checker napıcaksınız yani.
Format gerekirmi peki şuan herhangi birsey görmedim bilgisayarda?

2 farklı antivirüs programıyla tarama yapın sonuçlar temizse formata gerek yok tüm hesaplarınızın şifresini değişin yeter.
Yaptım herhangi birşey bulamadim e mail hesaplarinin şifresini vs degistirdim

Sıkıntı etmeyin o zaman muhtemelen bir şey olmaz. Ama ben olsam yine de format atardım.
Windowsu tekrar yüklemem gerekicek degilmi ekran kartı sürücüleri filan

Sıkıntı etmeyin o zaman muhtemelen bir şey olmaz. Ama ben olsam yine de format atardım.
Peki format atarsam herhangi bir sorun olmaz degilmi ulaşamaz bilgisayarima

Geri
Yukarı