Valorant çökme sorunları

IperN

Hectopat
Ben böyle oyun güncelleme sistemi görmedim aşırı kötü. Oyunun güncellemesi var güncelle diye bir şey söylemiyor. Oyun ve ben güncellemeden girdiğimde daha doğrusu güncelleyemeden girdiğimde ara sıra oyun atıyor. 3 elde 6 kez atıldığımda biliyorum atıldıktan sonra sanırım oyun çöktü diye bir yazı. Bravo aferim. Oyun çöktü. Bunu tespit edebildin en azından. Oradaki Güncelle tuşuna basıyorum oyun doğrulanıyor diyor oyuna giriyor yani oyunu güncelleyemiyorum bildiğin sonra evet maça oyuncu seçmedin cezalısın ulan sen atıyorsun beni tövbe Riot Game menüsüne mi gelmem lazım ki bunu nasıl yapacağım bilmiyorum hiçbir yerde yok

Bununla bir hata raporu oluşturun. Ayrıca oyun yeni çıktı böyle şeyler zamanla düzelir.

Bununla bir hata raporu oluşturun. Ayrıca oyun yeni çıktı böyle şeyler zamanla düzelir.
Ortada dll hatasını yok ve belirtmemişte rapor oluşturmasına gerek yok ki. Ek olarak oyun zaten sıkıntılı herkes de farklı bir sorun çıkarıyor.

Bende de oldu onlar. Bilgisiyarı yeniden başlatın tekrar yapın ve oyunlarda arada 4-5 arası fazladan tuşa bastığında oyuna atıyor mesela sol CTRL ile sol alt a basarsan aynı anda atar oyundan ve şu an çoğu kişi oyunu merak edip girdiğinden sunucular kaldırmıyor, internetim normal 95 ping alıyorum bu temmuz sonuna kadar böyle devam eder sonra adam gibi yamalar güncellemeler alırç.

Geri
Yukarı