Valorant CS:GO'dan daha da kaliteli

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Siz de arkadaşa sallamak için Valorant'a iyi geçirmişsiniz, 11 yaşındakiler beğenir anca diyen var yahu. Size ne arkadaşlar? İsteyen istediğini oynar istediği yorumu yapar size ne?

Arkadaşlar sizce hangi oyun daha güzel?
Bence Valorant daha da kaliteli. 2 oyunda da yüksek ranklara ulaştım. Övünmek gibi olmasın ama CS'de 200 saatim var, rankım Gold Nova 3 😏. Bence gayet fazla bir süre ve rank. Valorant'ta ise Altın 2'yim. Bence CS kalitesiz bir oyun, grafikleri Valorant'tan daha kötü, çok hile var. Ses yapmasam da bana sıkarak peekliyorlar. Her maç hile geliyor ve bir de hep Toxic Rus'lar geliyor. Ama Valorant'ta hep yaşıtlarım geliyor takımıma. Bir de CS e-sporu bitti, sadece Sangal e-sports kaldı Türkiye'de. Bu da demek oluyor ki dünyada CS e-sporu bitmiş demek. Ama Valorant'ta Türkiye'de bir sürü takım var, mesela Wtcn'nin kurduğu BBL var, orada bir sürü e-sporcu var ve Team Liquid'le falan kapışıyorlar 😏. Yani Valorant e-sporu daha da iyi. Sizin fikriniz ne? Bana katılıyor musunuz?

Tamam senin fikrindir bence de benim oyun sevgime göre Valorant daha güzel ama gelip burada kızgın atman yanlış herkesin oyun tarzı farklıdır bunu da göz önünde bulundurarak bir konu açarsan daha sağlıklı olur.

Trolse gerçektende komik değil, değilsede değil. CS oyunları FPS oyunlarının babası/atasıdır. CS:GO'da momentlar daha iyidir, spray atmak daha basittir silah momentları daha iyidir. Eğer FACEIT girersen gayet kaliteli bir oyun oynarsın. Ve son olarak yüksek rank dediğin Nova 3 ve Gold 2 çömez rankı olarak görülüyor. High eloda yaşatmazlar. İyi akşamlar

Hocam Valorant'da zaten sprey yok :D

Siz de arkadaşa sallamak için Valorant'a iyi geçirmişsiniz, 11 yaşındakiler beğenir anca diyen var yahu. Size ne arkadaşlar? İsteyen istediğini oynar istediği yorumu yapar size ne?

Arkadaş göz göre göre linç yemek istiyor. CS:GO'nun grafikleri Valorant'tan kötü demek ne demek yahu.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı