Valorant CS:GO'dan içerik çalıyor mu?

Gerçeklik

Hectopat
Makaleler
1
Daha fazla  
Sistem Özellikleri
İşlemci : i5-9400F/ Ekran Kartı : GTX 1650 4 GB GDDR6 / RAM: 16 GB G SKILL / Windows 11 Pro
Telefon : iPhone 11 64 GB
Meslek
Oyuncu
Sizce Valorant CS:GO'dan çalıntı mı? Bence çalıntı. Oyun modları bile çalıntı adamların. Sizce çalıntı mı? Yanıtları bekliyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Sizce Valorant CS:GO'dan çalıntı mı? Bence çalıntı. Oyun modları bile çalıntı adamların. Sizce çalıntı mı? Yanıtları bekliyorum.
Aynı tür oyunların tabii ki benzerlikleri olacaktır ve buna çalıntı diyemezsiniz, bende CS:GO'nun daha iyi olduğunu düşünen tarafım fakat çalıntı demek ağlamaktır.

Bazı silahlar çalıntı fakat oyun modlarının her FPS oyununda bulunması gerektiğin ve her CS gibi oyun modu kullananlara CS:GO'dan çalıntı(?) denmemeli. Yine de Riot her oyununu Valve'den çalıyor o yüzden evet.

İki bin saat CS:GO geçmişi bulunan bir oyuncu olarak soruyorum: CS2'deki satın alma menüsünü gördünüz mü? Valorant ile neredeyse birebir. Bu durum CS2'yi "çalıntı" yapmayacağı gibi, FPS oyunlarının temeli olan 5v5 bomba imha modu da Valorant'ı çalıntı yapmayacaktır.

İki bin saat CS:GO geçmişi bulunan bir oyuncu olarak soruyorum: CS2'deki satın alma menüsünü gördünüz mü? Valorant ile neredeyse birebir. Bu durum CS2'yi "çalıntı" yapmayacağı gibi, FPS oyunlarının temeli olan 5v5 bomba imha modu da Valorant'ı çalıntı yapmayacaktır.
Valorant'ta istediğin silahı ekleyebilme özelliği varmı?. Bence satın alma menüsü harika olmuş.

Zaten eleştirmek için söylememiştim. Temel özelliklerde ufak değişiklikler yaparak oyuna getirmek de çalmak demektir. Yukarıdaki yazıda söylediğim şey iki oyuna da çalıntı demenin yanlış olduğu.
O özelliği CS çalmış olabilir. O menü kesinlike aynı Valorant ile. Fakat Valorant neredeyse her şeyi birebir yaptı. Karaborsa seti ekledi cs ile aynı her şey. Bilemiyorum bence CS:GO güncelleme getirmiyor diye solarken bu oyunu yaptı.

Geri
Yukarı