Valorant daha iyi oynamak için neler yapılır?

Odin al tara hocam. Sekmemesini fareyi aşağı indirip ve gücünle crossu ortada tutmayı başarırsan zaten ace bile atarsın. Birazcık mermiyi idareli kullanın. Yanınıza 4 tane Odin kullanan adam alın ve kasın. Bu kadar basit. Ben Odin'ciyim zaten.

İnsanların Odin kullanmasına tilt oluşunu anlamıyorum ben kullanmıyorum ama silah işte abi yani bazı insanlar var gruptan falan çıkıyor altf4 çekiyor Odin alıyor diye çok sinir oluyorum kullanılmayacaksa neden Odin'i mağazaya koysunlar ki ayrıca Odin de bir silah Odin kullananı öldüremiyorsanız bu sizin aim sorununuz ben şahsen aşırı sinir olurum böyle davrananlara.

İnsanların Odin kullanmasına tilt oluşunu anlamıyorum ben kullanmıyorum ama silah işte abi yani bazı insanlar var gruptan falan çıkıyor altf4 çekiyor Odin alıyor diye çok sinir oluyorum kullanılmayacaksa neden Odin'i mağazaya koysunlar ki ayrıca Odin de bir silah Odin kullananı öldüremiyorsanız bu sizin aim sorununuz ben şahsen aşırı sinir olurum böyle davrananlara.

Odin kullanılmasından rahatsız olmuyorum ama Riot'un neden Odin'e nerf getirmediğini anlayamıyor ve sinir oluyorum.
Gerçi getirdi mi bilmiyorum son yamaları okumadım.

Başka türlü kendilerini en iyisi olarak hissedemiyorlar. Hayır şu kadarını bile anlayamıyorlar. Odin alanların amacı zaten genelde diğer oyuncuları tilt etmek, tam olarak şu kıvama getirmek. Ben bile yapıyorum ve herkes aynı kafa da konuşmaya başlıyor. Komedi. Hayır çok iyiysen ölme o zaman, al vandal'ını tek at kafama değil mi 🤣

Geri
Yukarı