Valorant iyi oynamak için taktikler

CypIosh

Hectopat
Arkadaşlar Valorant'a başlayalı 3 hafta oynadı. 1 maçta en az 15 kill alıyorum ama genelde 20 üstü alıyorum. Bana Crosshair taktik ve nasıl daha iyi oyanayabilmem hakkında bilgi verir misiniz? Kullandığım karakterler Reyna, Raze.

Arkadaşlar Valorant'a başlayalı 3 hafta oynadı. 1 maçta en az 15 kill alıyorum ama genelde 20 üstü alıyorum. Bana Crosshair taktik ve nasıl daha iyi oyanayabilmem hakkında bilgi verir misiniz? Kullandığım karakterler Reyna, Raze.
Crosshairi adamların kafasına getir ve sol tıka bas.

1. olarak başkalarının ayarlarını kullanma herkes deneye deneye ayar bulur sende deneme yanılma yöntemi ile doğru ayarları bul.

2. olarak bu oyun CS değil tek kişi bir oyunu taşıyamaz. Arkadaşlarınız varsa arkadaşlarınızlar yoksa yayıncılıların Discord adreslerinde oyun arkadaşı bulabilirsin.

3. olarak direk dereceli girme önce elin ısınsın ölüm kalım savaşı girebilirsin. Yarım saat oynaman yeterlidir.

Ne olursa olsun bir FPS oyununda nişan almak (aim) kilit noktadır. Bunu da oyunlara girmeden her gün poligonda botları dakikalarca vurarak geliştirebilirsin ancak. Oyuna girmeden ölüm maçında ısınmak da ellerinin ısınmasını sağlayacaktır. İyi bir nişan almaktan sonrası taktikler, pozisyon almaktan geçer. Bunları da profesyonel maçları ve yayın-videoları takip ederek öğrenebilirsin.

1. olarak başkalarının ayarlarını kullanma herkes deneye deneye ayar bulur sende deneme yanılma yöntemi ile doğru ayarları bul.

2. olarak bu oyun CS değil tek kişi bir oyunu taşıyamaz. Arkadaşlarınız varsa arkadaşlarınızlar yoksa yayıncılıların Discord adreslerinde oyun arkadaşı bulabilirsin.

3. olarak direk dereceli girme önce elin ısınsın ölüm kalım savaşı girebilirsin. Yarım saat oynaman yeterlidir.

Günde 3-4 maç gireceğim önceantrenman sonra çünkü bir maç çok uzun sürüyor önerin için teşekkürler dikkata alacağım.

Crosshair'i adamların kafasına getir ve sol tıka bas.

Ben 1024 oynuyorum böyle oynayınca 20 kill üstünde almaya başladım Crosshair ne önerirsiniz?

Geri
Yukarı