Valorant demir 3'ten yukarı çıkamıyorum

Linux Kaymak

Hectopat
Makaleler
11
Yer
Ankara
Valorant'ta demir 3'ten çıkamıyorum bazen MVP oluyorum, iyi oynuyorum ama takım trolluyor, kötü oynuyor. Nasıl yapabilirim?

Not: Bu arada 65 FPS oynuyorum.

Farem: Rampage SMX-r 75 (çok küçükken almıştım)
Klavye: Laptop klavyesi.

@JakerT4

Son düzenleyen: Moderatör:
Valorant'ta demir 3'ten çıkamıyorum bazen MVP oluyorum, iyi oynuyorum ama takım trolluyor, kötü oynuyor. Nasıl yapabilirim?

Not: Bu arada 65 FPS oynuyorum.

Farem: Rampage SMX-r 75 (çok küçükken almıştım)
Klavye: Laptop klavyesi.

@JakerT4

Aimini sakın yere tutma FPS oyunlarındaki altın kural aimi yere tutma kendi takım arkadaşının kafasına hizala elini ona alıştır kafasına vurmaya ayrıca sarjor boşaltma kafaya tek tek vur uzakta ise.

İyi bir takım komutanı olman gerek. İyi olduğun maçlarda takımını yönlendirmen gerek, onun haricinde yapacak bir şeyin yok, bir tane arkadaş bulmaktan başka. Keyif almaya bak oyundan.

Oyun arkadaşı bul, en azından yanında 1 arkadaşın bile olursa birbirinizle koordine çalışarak 5 kişilik bir takıma karşı ayakta kalabilirsiniz. Tek oynaması gerçekten çok sıkıntılı.

Nişangahın kafa hizasında olmalı ve adamı gördüğünüz anda taramayın 2 mermi atın sonra sol ya da sağ doğru gidin biraz durduktan sonra tekrar 2 mermi atın. Bunu YouTube-a "Valorant Strafe Antrenmanı" ile çalışabilirsin.
Bulabilirsen bir arkadaş bul birlikte taktiksel oynayın.
Reyna ve Jett kilitlemeyin. Skye oynamayı öğrenin, Skye rütbe arttıran bir karakter.
Paris sunucusunda oynayın.

Nişangahın kafa hizasında olmalı ve adamı gördüğünüz anda taramayın 2 mermi atın sonra sol ya da sağ doğru gidin biraz durduktan sonra tekrar 2 mermi atın. Bunu YouTube-a "Valorant Strafe Antrenmanı" ile çalışabilirsin.
Bulabilirsen bir arkadaş bul birlikte taktiksel oynayın.
Reyna ve Jett kilitlemeyin. Skye oynamayı öğrenin, Skye rütbe arttıran bir karakter.
Paris sunucusunda oynayın.
Hocam reyna mainim ve skye ile oynayabileceğimi sanmıyorum. Başka hangi ajanı önerirsiniz?

Geri
Yukarı