Valorant demir rütbesinden çıkamamak

KillMan1905

Hectopat
Daha fazla  
Ben Valorant'ta demirden çıkamıyorum. Bronz olsam da geri düşüyorum ve sürekli maçıma smurf geliyor. Oyunu oynayasım gelmiyor, smurflardan kurtulmamın bir yolu var mı?

Yeni hesap aç ve ilk baştaki derecesizleri özen göstererek oyna ben bronzdan çıkamıyordum iyi oynamama rağmen böyle yaptım şu an Silver2'yim.

Öncelikle aim çalışın ve iyi oyuncuları izleyin. YouTube'da bir sürü aim geliştirmek adlı video var 2-3 tane izleseniz zaten mantığı anlarsınız. Ayrıca ilk FPS oyununuz valorantsa biraz vakit harcamanız gerekiyor, iyi oynamak için. Ha ben çok iyi oynuyorum her oyun 40 vuruyorum ama takım mal diyorsanız takım bulmanız lazım.

Valorant'ta başarılı olmak için kendini geliştirmen ve iyi bir takımın olması lazım. Kendini geliştirmek için her gün ölüm maçı girip elini ısıtabilirsin, bu sayede ölüm maçından sonra gireceğin rekabetçide adam vurman kolaylaşabilir. İyi bir takım içinse, çevrenden veya sosyalden birileriyle takım oluşturup rekabetçi girebilirsin.

Valorant'ın yeni gelenlere verdiği rankı anlamış değilim. Radyant 2 arkadaşım hesap kasarak satıyor. Ancak ikisine de gelen ranklar gümüş 3. Yani gümüş 3 rank ile oyuna başlamış oluyorlar.

Valorant'ta başarılı olmak için kendini geliştirmen ve iyi bir takımın olması lazım. Kendini geliştirmek için her gün ölüm maçı girip elini ısıtabilirsin, bu sayede ölüm maçından sonra gireceğin rekabetçide adam vurman kolaylaşabilir. İyi bir takım içinse, çevrenden veya sosyalden birileriyle takım oluşturup rekabetçi girebilirsin.
doğru

Yeni konular

Geri
Yukarı