Valorant bronz 2'den çıkamamak

Hocam boş verin böyle oyunları. E sporcu olmayacaksan size hiçbir katkı sağlamıyor. Gidin hikayeli oyunlar oynayın en azından güzel vakit geçirirsiniz. Bu oyunlarla vakit geçmez, sadece zaman kaybı. Bir maç giriyorsun ve kazanıyorsun. Diğer maçta kaybediyorsun ve kademe puanın oynamıyor bile ama illaki ben gelişmek istiyorum diyorsanız Aim Lab deneyebilirsinz. Ben de bugün anladım böyle oyunların zaman kaybı olduğunu.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam boş verin böyle oyunları. E sporcu olmayacaksan size hiçbir katkı sağlamıyor. Gidin hikayeli oyunlar oynayın en azından güzel vakit geçirirsiniz. Bu oyunlarla vakit geçmez, sadece zaman kaybı. Bir maç giriyorsun ve kazanıyorsun. Diğer maçta kaybediyorsun ve kademe puanın oynamıyor bile ama illaki ben gelişmek istiyorum diyorsanız Aim Lab deneyebilirsinz. Ben de bugün anladım böyle oyunların zaman kaybı olduğunu.
hikayeli oyunları çok severim oynarım çok fazla seri oynamışımdır ama valorantda gelişmek isterim

ne oldu ki böyle oyunların boş olduğunu anladınız

Hikayeli oyunları çok severim oynarım çok fazla seri oynamışımdır ama Valorant'ta gelişmek isterim.

Ne oldu ki böyle oyunların boş olduğunu anladınız.

Senin hayatına kattığı bir şey var mı sadece eğlenmek boşu boşuna hayatından çalıyor senin üniversite sınavını kazanamaz isen keşke saçma oyunları oynamasaydım diyeceksin.

Senin hayatına kattığı bir şey var mı sadece eğlenmek boşu boşuna hayatından çalıyor senin üniversite sınavını kazanamaz isen keşke saçma oyunları oynamasaydım diyeceksin.
evet doğru diyorsunuz herhalde artık oyunları bırakmanın vakti geldi gidip ders çalışayım zaten bir hobim yok boşuna zaman harcıyorum

Bomboş acayip boş bir bakış açısı. E-sporcu olmayacak kimse rekabetçi oyun oynamasın o zaman, ne gerek var ya. Sadece esporcular veya esporcu olmak isteyenler valo, cs, lol, dota oynasın. Hatta YouTuber/Streamer olmayacaksan, single player oynama falan. Oynamaktan zevk aldığın müddetçe oynadığın oyunun türü gram önemli değil.

Hocam benim kararım ile bir şey yapmayın ben size karışmıyorum sadece size bir bilgi vermek istedim.

Haklı olan sizsiniz teşekkür ederim lanet gelsin zaten eskiden CS sprey atma huyumdan dolayı beceremiyorum şu Valorant'ı zevk de alamıyorum adam vurunca en iyisi kendime bir çekidüzen vereyim sağ olun.

Yeni konular

Geri
Yukarı