Valorant bronz 2'den çıkamamak

Arkadaşlar ben nasıl gelişirim dedim siz yanlış anladınız boş boşuna ego tatmin etmeye gerek yok
tracker.gg/valorant

Bu siteye gir, arama kutusunun altında bulunan "Sign in with riot ID" seçeneğine tıkla. Giriş yaptıktan sonra maç geçmişini gösteren sayfanın adresini buraya yapıştır. Bir bakalım nasıl oynuyorsun maçlarda, inceleyeyim. Sonrasında tavsiye veririm.
TRC JoeBarbaro#TRCTR's Valorant Competitive Match History - Valorant Tracker bu ama 6 gün içinde girdiğim maçlar gözükmüyor dediğim gibi iyi oynayamıyorum fazla nasıl gelişirim soru

Hassasiyeti düşür AimLab dışında oyun içi poligonda hızı yükselt sadece kendine güvendiğinde oyna.
zorda 15/30 tane orta ve kolayda 30/30 vuruyorum
Bu elolarda sadece aimini geliştirmen yeterli. Hellian'ın aim programına bakabilirsin.
ne kadar aim programı denesem fayda etmedi başka şeylerin eksik olduğunu düşünüyorum
Hassasiyeti düşür AimLab dışında oyun içi poligonda hızı yükselt sadece kendine güvendiğinde oyna.
800 dpı 0.35

zorda 15/30 tane orta ve kolayda 30/30 vuruyorum

ne kadar aim programı denesem fayda etmedi başka şeylerin eksik olduğunu düşünüyorum
Botları da, oyunda vurduğunuz gibi vuruyorsanız vay halinize. Full body oynuyorsunuz bu maçlara baktığım kadarıyla. %13 HS oranınız var. Vandal %19. Çok düşük. Oynarken çok fazla eğilerek oynuyorsunuz muhtemelen. DM girdiğinizde, CTRL tuşunu klavyeden sökün ve ayarlardan CTRL tuşunu kaldırın. Sağ click basmadan ve mümkün olduğunca taramadan oynayın. Eksik yaptığınız şey bu.

Geri
Yukarı