Valorant donanım banı kalkar mı?

AlperCntrk35

Decapat
Daha fazla  
Öncelikle merhaba. Geçen aylarda çok yakın bir arkadaşım Valorant üzerinde hile açıp donanım banı yedi. Aynı gün spoofer adı verilen bir uygulama vs onunla donanım banını kaldırmış. Kaldırdıktan sonra benım Valorant hesabıma "hilesiz" bir şekilde giriyor ancak 1 maç sonra benim hesabımda da donanım banı hatası alıyor. Sanki hile açmış gibi. Arkadaşımın banı Mart'ın 13'ünde falan kalkacak. Bazı Valorant topluluk sunucularında sorduğumda spoofer kullanıldı ise kalkar dediler. Belki burada da bir bilgisi olan vardır diye yazdım. Şu anda kendim hesabıma giriş yaptığımda donanım banı uyarısı alıyorum. Ancak başka bir hesaba rahatlıkla giriş yapabiliyorum. Bunu Valorant desteğe de yazdım ancak sistemsel olarak donanım banı gözüktüğü için onlarda yardımcı olmadı.

HWID banlıyken girilen hesapların hepsi kalıcı olarak banlanır ve ban asla açılmaz.

Öncelikle merhaba. Geçen aylarda çok yakın bir arkadaşım Valorant üzerinde hile açıp donanım banı yedi. Aynı gün spoofer adı verilen bir uygulama vs onunla donanım banını kaldırmış. Kaldırdıktan sonra benım Valorant hesabıma "hilesiz" bir şekilde giriyor ancak 1 maç sonra benim hesabımda da donanım banı hatası alıyor. Sanki hile açmış gibi. Arkadaşımın banı Mart'ın 13'ünde falan kalkacak. Bazı Valorant topluluk sunucularında sorduğumda spoofer kullanıldı ise kalkar dediler. Belki burada da bir bilgisi olan vardır diye yazdım. Şu anda kendim hesabıma giriş yaptığımda donanım banı uyarısı alıyorum. Ancak başka bir hesaba rahatlıkla giriş yapabiliyorum. Bunu Valorant desteğe de yazdım ancak sistemsel olarak donanım banı gözüktüğü için onlarda yardımcı olmadı.
Hocam bilgisayarına format atarsa bilgisayarın IP'si değiştiği için ban kalkar diye düşünüyorum.

Umarım kalkmaz. O değil de anakart banı falan gelse güzel olur demiştim. Adamlar harbiden yaptı.

bütün kanıtları sunarım sana. bu önyargıyı bi kırın bence ben enayimiyim? ort. 4500 tl yatırdığım bir hesapta hile açıyım

Hocam bilgisayarına format atarsa bilgisayarın IP'si değiştiği için ban kalkar diye düşünüyorum.
kendi pc mi diyorsanız attım zaten donanım banı olan pc arkadaşın pc

Kalkma ihtimali var diye biliyorum
inşallah kalkar ya cidden arkadaşıma verdiğime bin pişman oldum bilseydim direk hesap şifresini felan değiştirirdim hayır kalkmayacağını kesin bilsem dicem hadı yeni hesap açıyım tekrar dizeyim felan ancak bazı kişilerde kalkar diyince ikilemde kalıyorum.

Belki mart 13'te senin banın da kalkabilir
1 kişide böyle demişti boşuna ümitlenmem inşallah

Umarım kalkmaz. O değil de anakart banı falan gelse güzel olur demiştim. Adamlar harbiden yaptı.
hileyi açan ben olmadığım için lafınızı dikkate almıyorum mağdur olan benim sonuçta. sadece yardım almak istemiştim konu hakkında teşekkür ederim

Benim arkadaşımın 3 ayda açıldı? :D

Donanım banı yemiş. Kalkmaz.
HWID banlıyken girilen hesapların banları asla kalkmaz. Sadece cihaz banı 3 ay sonra kalkar. Bilmediğim konulara yazmam. Şuan aktif olarak HWID Spoofer sattığım bir internet sitem var. Bu konuları çok iyi biliyorum.

Geri
Yukarı