Valorant dosyaları tamamen nasıl silinir?

Efe Musaoğlu

Hectopat
Makaleler
1
Yer
Ankara
Daha fazla  
Arkadaşlar Valorant oyununu indiriyordum son anda vazgeçtim. Kurarken duraklatıp indirme uygulamasından çıktım. 3 GB gibi bir indirme yapmıştı. Ben bu 3 GB boyuta sahip indirmeyi bilgisayarımdan nasıl silerim? Oyunu kurduğum yerde 3 GB boyuta sahip bir dosya var. Bir de denetim masasında Valorant var. Kurduğum klasörü tamamen silsem ve Valorant oyununu Denetim Masası'ndan kaldırsam tamamlanmamış indirme ve Valorant'la ilgili her şey silinir mi?

Ekran Görüntüsü (37).png

Ekran Görüntüsü (38).png

Peki Revo unistaller kayıt defterindeki dosyaları da siler mi? Başka bir uygulama silici öneriniz var mı? Bu programlar sanırım kayıt defterini de siliyormuş. Kayıt defterinde yanlış dosyalar silerler mi?

Peki Revo unistaller kayıt defterindeki dosyaları da siler mi? Başka bir uygulama silici öneriniz var mı? Bu programlar sanırım kayıt defterini de siliyormuş. Kayıt defterinde yanlış dosyalar silerler mi?
Revo Uninstaller kayit defterindeki dosyalari ve normal arta kalan dosyalarida siliyor. Ama sen kendin ayarlayabiliyorsun istedigin gibi istersen silme istersen belirli dosyalari sil, silme sana kalmis.

Sildim kurduğum klasörü. Denetim Masası'ndan kaldırınca valorant kaldırılmış dedi. Bende programlar ve özelliklerden kaldır dedim. Riot gibi bir uygulama vardı. Onu silmeye çalışırken hata verdi. Sanırım dosyasını sildiğim için. Boş alanım tekrar normale döndü. Masaüstünden kısayollarını silsem tamamen kalkar mı?

Geri
Yukarı