Valorant düşük hassasiyete nasıl alışılır?

koniquest

Decapat
Daha fazla  
Tüm herkes (iyi oyuncular) hepsi neden düşük sens oynuyor diye düşündüm. Bende denemeye karar verdim ama arkamı dönemiyorum. Mouse pad'imde çok küçük olduğu için dönüş yapamıyorum. Nasıl alışırım düşük sense ne gibi artıları var daha iyi spray mi atılıyor? Ne yapmalıyım. Şuan DPİ 800 Oyun içi sens 0,91.

Başta hangi sense alıştıysanız onu kullanın örneğin 2'den örnek vereceğim poligon açın ve on dakika oynayın sonra 1.90'a çekin sonra on dakika oynayın 1.80'e çekin böyle böyle elinize en yatkın olanı kullanın.

Hocam bende düşük hassasiyette oynuyorum. Nişan alırken VS atarken vs. çok faydası oluyor. Aim kaymıyor mesela. Mouse üzerindeki hakimiyetiniz daha fazla oluyor anlayacağınız. Alışması zor fakat alışınca da gerçekten çok çok faydası oluyor.

Tüm herkes (iyi oyuncular) hepsi neden düşük sens oynuyor diye düşündüm. Bende denemeye karar verdim ama arkamı dönemiyorum. Mouse pad'imde çok küçük olduğu için dönüş yapamıyorum. Nasıl alışırım düşük sense ne gibi artıları var daha iyi spray mi atılıyor? Ne yapmalıyım. Şu an DPI 800 oyun içi sens 0,91.

Hocam tamamıyla alışkanlık ben 1600DP ve oyun içindede 2.00 sentim ama zamnla ilk önce fare DPI 800'e çektim sonra yavaş yavaş -300'er oyun içi eksilttim ve şu an örnek Valorant'ta 800DPI 0.30 sensim her şey zaman ve alışma süreci ve ayrıca spreyleriniz ve rakiplere dönme süreniz arka hariç daha akıcı oluyor benim fikrim.

Tüm herkes (iyi oyuncular) hepsi neden düşük sens oynuyor diye düşündüm. Bende denemeye karar verdim ama arkamı dönemiyorum. Mouse pad'imde çok küçük olduğu için dönüş yapamıyorum. Nasıl alışırım düşük sense ne gibi artıları var daha iyi spray mi atılıyor? Ne yapmalıyım. Şu an DPI 800 oyun içi sens 0,91.

Neden kendi hassasiyetinizi denemek yerine profosyonellerin hassasiyetini deniyorsunuz? Kendi alistiginiz neyse onu kullanin.

Neden kendi hassasiyetinizi denemek yerine profosyonellerin hassasiyetini deniyorsunuz? Kendi alistiginiz neyse onu kullanin.
Ben ona geçeceğim demedim. Ne artıları var eğer çok artısı varsa geçeceğim demek istedim. Üstelik sadece profosyoneller değil birçok arkadaşım, youtuber, yayıncıda kullanıyor. Bende sebebini merak ettim.

Geri
Yukarı