Valorant ivme olmadan alışılır mı?

Gapirkont

Kilopat
Yaklaşık 6 yıldır ivme açık bir şekilde CS:GO oynuyorum. ivme açıktan kastım, RAW girişi ve fare ivmesi kapalı şekilde 0.6 hassasiyet ile oynuyorum, Windows'taki "İşaretçi hassasiyetini arttır" seçeneği açık olduğu için ivmeli bir şekilde oynayabiliyorum. Valorant'ta ivme bulunmadığı için yüksek hassasiyetle oynamam gerekiyor, bu da çok tutarsız hissettiriyor. Düşük hassasiyete alsam bile tutarsız hissetiriyor ve arkamı dönemiyorum. Yıllardır fareyi yavaş döndürünce yavaş, hızlı döndürünce hızlı dönmesine alıştığım için Valorant oynayamıyorum. Rawaccel programı ile birkaç ayar denedim ancak CS:GO'daki tam ayarı tutturamıyorum. Yıllardır ivmeli şekilde oynayan birisi olarak, ivme kapalı şekilde Valorant oynasam alışır mıyım? Ortalama ne kadar sürer alışmam?

Alışılıp alışılmayacağını, fikirlerinizi öğrenmek istedim. Forumda çok daha saçma sapan sorular soruluyorken bu konuya böyle bir yorum yapman gereksiz olmuş. Sırf yorum yapmış olmak için yaptığın yorumlarını kendine saklayıp fikrin olmayan konulara cevap yazma.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
Bunu izleyebilirsin.

Bunu izlemiştim hocam. Birçok video izledim ancak söylediğim gibi tam olarak CS:GO'daki ayarları tutturamadım. Bugün biraz kurcalayıp ikisini de aynı anda açarak deneme yanılma yoluyla aynı ayarları tutturmayı deneyeceğim.

Yeni konular

Geri
Yukarı