Valorant'a nasıl alışılır?

jhonnydepp

Decapat
Daha fazla  
Valorant'a yeni başladım ve bir el çok iyi oynuyorum 30 kill alıyorum ama diğer el maçı 3 kill ile bitirince sinirim bozuluyor, ben bunu nasıl aşacağım?

Yaklaşık 7 yıldır FPS rekabetçi tarzı oyunlar oynamaktayım ve oynamaktan başka çareniz yok. Oyun içi yapacağınızı düşünmedikçe kafalara mermi getirmek oldukça amaç kendinizi yetersiz hissedersiniz. İyi oyuncuların neler yaptığını izleyin bilmiyorum Valorant'ta o durum ne kadar kolay ama CS'de çok kolay.

Hocam herkeste olan bir durum bu açıkcası ben bu güne kadar çözümünü bulamadım. Zaten altı üstü bir oyun bu kadar takılmaya gerek olduğunu düşünmüyorum, eğer profesyonel hedefiniz yoksa eğlenmek için oynayın. Ayrıca oyuna oynayarak alışabilirsiniz, ne kadar çok oynarsanız o kadar çok öğrenir ve uzmanlaşırsınız.

Hocam herkeste olan bir durum bu açıkcası ben bu güne kadar çözümünü bulamadım. Zaten altı üstü bir oyun bu kadar takılmaya gerek olduğunu düşünmüyorum, eğer profesyonel hedefiniz yoksa eğlenmek için oynayın. Ayrıca oyuna oynayarak alışabilirsiniz, ne kadar çok oynarsanız o kadar çok öğrenir ve uzmanlaşırsınız.
Çok komik gelecek ama böyle oyunları hayat edinmiş insanlara özeniyorum ya.

Çok komik gelecek ama böyle oyunları hayat edinmiş insanlara özeniyorum ya.

Zamanında bende özeniyordum. Çok oynadıktan sonra anlıyorsunuz ne kadar tahammül edilmeyecek bir şey olduğunu. 3-4 yıl önce günde 10-15 saat arası oynardım okuldan artan zamanımla. En son yeni karakter çıkmadan önce 1 haftada yüceliğe çıkmıştım. Valorant'ın eşleştirme sistemi FACEIT'e göre çok daha iyi daha kolay rank atlanıyor.

Herhalde yetenekde çok önemli ama volda yeni başlayanlar aynı takimami veriliyor otomatik 10 Mac oynadım hep bozgun hadi ben kötüyüm digerleridemi kötü anlamadım.

Yeni konular

Geri
Yukarı