Valorant editim nasıl olmuş?

Efektlerdeki kasma çok olmuş ama 40. saniyedeki kısma bayıldım. Geliştirirseniz çok daha başarılı işler yapabileceğiniz kesin 👍

Efekt pluginleri kara düzen; hangi efekti müziğe göre, kille göre, konuma göre nasıl koyacağımı bilemiyorum. Programa tam hakim olamayınca aklımda kurguladığım video ortaya çıkmıyor bundan dolayı After Effects ve Adobe Premiere Pro'yu öğrenmeye çok ihtiyacım var. Çok teşekkür ederim ❤️

Bazı yerlerde gereksiz Slow Motion atmışsın bir de 0:24 saniyesinde ki efektte videoyu bozmuş eline sağlık.

Müzikte orada kesik bir geçiş olmuş galiba, o geçişi o kafayla nasıl koydum hiç anlamadım.
Teşekkürler bundan sonra daha da dikkat edeceğim.

Sesler çok fazla ve uygun değil. Şarkı ile uyumlu anda yapsaydın daha iyi olurdu.
Müzik ile uyumlu yapma işlemini hiç bir efekti ve slowları yapmadan uygulamışım , sonradan video üzerinde oynayınca bozulmuş

Oyun sesini de duysak daha iyi olur. Efektler boş kalıyor.
Oyun sesini arkadaşlarım çok konuşuyor diye kapatmak zorunda kaldım.

Bazı yerlerde gereksiz ses ve Slow var ve efektler kasıyor gibi.
Efektler program kaynaklı veya render ayarlarım ya da efektlerin bozukluğundan dolayı mı kasıyor hakkında henüz bir bilgim yok hocam. Glow efektlerini keyframe ile ayarladım acaba zamanlamayı tutturamamam çirkin bir görüntü mü verdi ?

Başlık biraz daha düzenli olmalı bence. Videoda hiçbişey yok benim gördüğüm. Sadece efektler biraz abartı olmuş.
Başlık ne tarzda olmalı mesala hocam ?

Hocam sanırım yeni başlamışsınız, zoom graph'ı biraz hızlı olmuş, ve twixtorlarıın graphları da çok hızlı olmuş, onun dışında çok iyi, beğendim.
Twixtor graph nedir hocam açıklar mısınız ?
Silah saber efekti olan kısım mı ?
Teşekkür ederim.

Son düzenleme:
Efekt pluginleri kara düzen; hangi efekti müziğe göre, kille göre, konuma göre nasıl koyacağımı bilemiyorum. Programa tam hakim olamayınca aklımda kurguladığım video ortaya çıkmıyor bundan dolayı After Effects ve Adobe Premiere Pro'yu öğrenmeye çok ihtiyacım var. Çok teşekkür ederim ❤️

Müzikte orada kesik bir geçiş olmuş galiba, o geçişi o kafayla nasıl koydum hiç anlamadım.

Müzik ile uyumlu yapma işlemini hiç bir efekti ve slowları yapmadan uygulamışım , sonradan video üzerinde oynayınca bozulmuş

Efektler program kaynaklı veya render ayarlarım ya da efektlerin bozukluğundan dolayı mı kasıyor hakkında henüz bir bilgim yok hocam. Glow efektlerini keyframe ile ayarladım acaba zamanlamayı tutturamamam çirkin bir görüntü mü verdi ?

Teşekkür ederim.
Örnek başlık olarak Ladiff'in başlıklarına bakabilirsin.

Örnek başlık olarak Ladiff'in başlıklarına bakabilirsin.
Şarkı ismi ve yanına emoji koyma kısmını zaten Ladiff'den esinlendim hocam ama extradan valorant edit yazmamın sebebi bilinmeyen biri olmam. Ladiff sadece şarkı ismini yazsada izlenir yazmasada.

Son düzenleme:
Şarkı ismi ve yanına emoji koyma kısmını zaten Ladiff'den esinlendim hocam ama extradan valorant edit yazmamın sebebi bilinmeyen biri olmam. Ladiff sadece şarkı ismini yazsada izlenir yazmasada.
valoran edit yazmışsınız ya oyüzden dedim. Daha özenli bir şekilde yazarsanız daha iyi izlenme alır.

Teşekkür ederim.
Hocam twitor graph, editte yavaşlanıp birden hızlanması, twixtor graph'ı da hızlanma süresi gibi bir şey.

Yeni konular

Geri
Yukarı