Valorant "ekran kartı sürücüsü çöktü" hatası

w3xan1t

Hectopat
Son zamanlarda bu hatayı alıyorum, ekran kartımın sürücüsü güncel kontrol ettim. O hata çıkıyor masaüstüne atıyor ve "tamam" butonuna tıklayınca oyun açılmıyor, kapatıp tekrar açıyorum. Sizce bu sorun neden olabilir?

Merhabalar, aynı sorunu ben de yaşıyordum. Riot destek ekibiyle yaklaşık 2 hafta kadar konuştum. En sonun da sorunun AMD ekran kartlarında WattMan hatası ile aynı hata olduğunu sadece WattMan bildirimi olarak gelmediğini anladım ve sorunu çözdüm. Nacizane bir video da çektim. Şu ana kadar 1 arkadaş yorum yaptı ve sorununun çözüldüğünü söyledi. Belki sizlere de yardımcı olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
meraba bende bu haytayı alırım ama ekran kartım bu uygulamayla desteklemiyo amd redeon HD5450 ama ati die geciyo ati indiriyorum kabul etmyio o yuzden oyun ve bir takip seyler yapamiyorum cozumunu baska bi yolla gösterebilirmisin
Merhabalar, aynı sorunu ben de yaşıyordum. Riot destek ekibiyle yaklaşık 2 hafta kadar konuştum. En sonun da sorunun AMD ekran kartlarında WattMan hatası ile aynı hata olduğunu sadece WattMan bildirimi olarak gelmediğini anladım ve sorunu çözdüm. Nacizane bir video da çektim. Şu ana kadar 1 arkadaş yorum yaptı ve sorununun çözüldüğünü söyledi. Belki sizlere de yardımcı olabilir.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
mereba ben can öncelikle bende bu hatayı alıyorum ama ekran kartım bu uygulamayaı desteklemiyorum AMD REDEONHD5450 ATİ ama ati kurudm kabul etmedi bu yuzden hiç bir sey yapamiyorum bilgisayarda baska bi çözümü varmı lütfen en hızlı bi seklilde geri dönün pls.

Son zamanlarda bu hatayı alıyorum, ekran kartımın sürücüsü güncel kontrol ettim. O hata çıkıyor masaüstüne atıyor ve "tamam" butonuna tıklayınca oyun açılmıyor, kapatıp tekrar açıyorum. Sizce bu sorun neden olabilir?

Arkadaşlar ben de bu hatayı aldım bir kere, peki bu hatadan sonra oyunum Online devam mı ediyor yoksa ofisine mı oldu?

Abi bende yeni bir PC aldım gereksinimleri destekliyoe fakat "grafik kartı sürücünüz çöktü güncel olup olmadığına bakınız " gibisinden bir şey diyor
Senin bu yaptığın sadece AMD kartlar içinmi NVIDIA için uygun mudur? PC'ye format attım tekrar denicem ama sorayım dedim

Çözdüm kanka.
Kral nasıl çözdün bilgilendirir misin? GTX 1050 ekran kartım var aynı hatayı alıyorum. Her şeyi denedim ama çözemedim.
Abicim oyunu oynuyorum sıkınyı yok bir anda atıyor delircem bilgisyarı sıfırladım hala aynı.
Sorunu çözdüysen bilgi verebilir misin lütfen?
1050 Ti'yla aynı sorunu yaşıyorum nasıl çözdün yardımcı olabilir misin NVIDIA için?
Sorunu çözdüysen yardımcı olabilir misin bana da?

Yeni konular

Geri
Yukarı