Valorant fare ivmesi nasıl açılır?

Baran Gölge

Hectopat
Daha fazla  
Dostlar merhaba, CS:GO'da 7000 saati deviren bir kişi olarak yıllarca fare ivmesi açık bir şekilde oynadım. Valorant'a başladım ancak fare ivmesini açmam lazım ivmesiz yapamıyorum. Yardımcı olursanız çok sevinirim.

Fare ivmesi Valorant'in ayarlarında yok ancak mouse ayarlarından açabilirsin. Eğer yardımcı olacaksa Valorant'ta mouse kısmında bir ayar vardı onu acabilirsin.

O ayar dediğin şey Saf mouse girişi gibi bir şey ise o ivme açmıyor bilgine. Logitech mouse kullanıyoruım GHub'da ivmeyi açan bir ayar göremedim. Ayrıca windowsun kendi ek fare seçeneklerinden açtığmız ivme den bahsediyorsan çok kötü o, CS:GO'daki ivme kadar iyi değil.

O ayar dediğin şey saf mouse girişi gibi bir şey ise o ivme açmıyor bilgine. Logitech mouse kullanıyoruım G HUB'da ivmeyi açan bir ayar göremedim. Ayrıca Windows'un kendi ek fare seçeneklerinden açtığmız ivmeden bahsediyorsan çok kötü O, CS:GO'daki ivme kadar iyi değil.

Saf mouse girişi olduğunu biliyorum ancak Valorant'ta öyle bir ayar yok benim bildiğim tek çare Windows'dan açmak onu da sevmiyorsan yapacak bir şey yok.

Sevmemekle ilgisi yok hocam doğru bir kullanım şekli değil windows ivmesi. Random hızlandırıyor cs'deki gibi stabil değil. Bir yerde gördüm esporcuların bazılarında ivme açık görünüyordu nasıl açıyorlar acaba? 3. part yazılım kullansak ban yer miyiz bilgisi olan var mı?

Sevmemekle ilgisi yok hocam doğru bir kullanım şekli değil windows ivmesi. Random hızlandırıyor cs'deki gibi stabil değil. Bir yerde gördüm esporcuların bazılarında ivme açık görünüyordu nasıl açıyorlar acaba? 3. part yazılım kullansak ban yer miyiz bilgisi olan var mı?
3.parti kullanıyorlar, ivme ayarı yok Valorant'ta. Ban yiyen görmedim ama ban yiyebilirsiniz deniyor sonuçta 3.parti yazılım, dikkat etmenizde fayda var.

Bu ayarın kesinlikle gelmesi gerek, düşük sens oyuncusu olarak arkama dönmek veya aniden sağa sola dönmek büyük işkence.

3.parti kullanıyorlar, ivme ayarı yok Valorant'ta. Ban yiyen görmedim ama ban yiyebilirsiniz deniyor sonuçta 3.parti yazılım, dikkat etmenizde fayda var.

Bu ayarın kesinlikle gelmesi gerek, düşük sens oyuncusu olarak arkama dönmek veya aniden sağa sola dönmek büyük işkence.
Katılıyorum gelmesi lazım. Ancak bu raw accel diye bir uygulama var 3.part sanırım bundan daha önce ban yiyip banı kaldırılan varmış bir yerde okumuştum. Valorant raw accel'e izin veriyor diye duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum.

Katılıyorum gelmesi lazım. Ancak bu raw accel diye bir uygulama var 3.part sanırım bundan daha önce ban yiyip banı kaldırılan varmış bir yerde okumuştum. Valorant raw accel'e izin veriyor diye duydum ama ne kadar doğru bilmiyorum.
İzin verme konunu bilmiyorum ama ne kadar açık proje bile olsa 3.parti böyle uygulamaları kullanmaktan çekiniyorum, yani kötü niyetli bir kod var mı yok mu bilemeyiz açıp iyice bakmak gerekiyor. Onun dışında keşke Windows'un fare ayarları da böyle detaylandırılsa ya da mouse üreticileri kendi programlarının içine şu tarz bir ayar koysalar çok iyi olacak.

Geri
Yukarı