Valorant FPS düşüşü

Lvorexn

Hectopat
Daha fazla  
Oyunda bir FPS sorunu var bunun farkındayım fakat dün gece gözle görülür bir FPS düşüşü yaşadım. Oyunu düşük ayarlarda oynayan biriyim 90-100 FPS bandından 40-70 arası bir FPS'e düştüm. Dün gece driverleri hepsini elle güncelledim fakat yine bir etki etmedi bunu nasıl çözebilirim?

Amd Radeon R9 280 - 8 GB RAM - Amd A10-7870K işlemciye sahibim

Son düzenleme:
Oyunda bir FPS sorunu var bunun farkındayım fakat dün gece gözle görülür bir FPS düşüşü yaşadım. Oyunu düşük ayarlarda oynayan biriyim 90-100 FPS bandından 40-70 arası bir FPS'e düştüm. Dün gece driverleri hepsini elle güncelledim fakat yine bir etki etmedi bunu nasıl çözebilirim?

Laptop mu kullanıyorsunuz?

Makaleme bakabilirsiniz, RAM'leriniz kaç MHz?

Amd Radeon R9 280 - 8 GB RAM - Amd A10-7870K işlemciye sahibim
Bilgisayarının Ayarlarından Grafikleri Düşür anlamadıysan (Unlost)un Bir videosu var fps yükseltmeyle ilgli öneriler veriyor işine yarayabilir.

Videoyu bulamadım hocam bulabilirseniz atar mısınız rica etsem.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Geri
Yukarı