Çözüldü Valorant FPS sorunu

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.
İşletim sistemi
Windows 10

bibitmediniz

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Müzisyen
Merhaba dostlar, Valorant'a son gelen güncelleme ile FPS sorunları yaşamaya başladım. Güncellemeden önce 80-90 FPS alıyordum 60 FPS'in altına inmiyordu. Güncelleme geldikten sonra oyunun menüsünde 20 FPS almaya başladım, oyun içinde de (her oyun modunda denedim) 10-15 FPS almaya başladım. Bunun sebebi nedir? Çözümü varsa paylaşır mısınız? Teşekkür ederim şimdiden.

Ekran kartı: ASUS RX570 ROG STRIX 4 GB GDDR5 OC 256Bit.
İşlemci: i5-3470 3.20 GHz.
RAM: 8 GB.

Merhaba dostlar, Valorant'a son gelen güncelleme ile FPS sorunları yaşamaya başladım. Güncellemeden önce 80-90 FPS alıyordum 60 FPS'in altına inmiyordu. Güncelleme geldikten sonra oyunun menüsünde 20 FPS almaya başladım, oyun içinde de (her oyun modunda denedim) 10-15 FPS almaya başladım. Bunun sebebi nedir? Çözümü varsa paylaşır mısınız? Teşekkür ederim şimdiden.

Ekran kartı: ASUS RX570 ROG STRIX 4 GB GDDR5 OC 256Bit.

Kısıtlama yaptınız mı ayarlardan bir kontrol edin.

Artı -1 Eksi
Aynı sorun bende de olmaya başladı sisetmim 840M i74510U 8 GB DDR3 3200MHz RAM neden oluyor anamadım ben 60 FPS'e sınırladım ekran kötü olduğu için ama 20 ve altı alıyorum işlemcide dolayı sanırım.
Sağ üstte işlemci ile ilgili bir şey yazıyor.

Kısıtlama yaptınız mı ayarlardan bir kontrol edin.
Valorant'ın ayarlarında herhangi bir kısıtlama yapmadım bütün kısıtlamaları kapalı olarak işaretledim. Ekran kartının uygulamasında da hiçbir kısıtlama yok.
Aynı sorun bende de olmaya başladı sisetmim 840M i74510U 8 GB DDR3 3200MHz RAM neden oluyor anamadım ben 60 FPS'e sınırladım ekran kötü olduğu için ama 20 ve altı alıyorum işlemcide dolayı sanırım.
Sağ üstte işlemci ile ilgili bir şey yazıyor.
Dostum benim işlemcim iyi bir işlemci değil fakat ben hiç işlemci ile ilgili uyarı almadım, istemci yazıyordur orada yanlış görmüş olabilir misin?

Ekran kartı: ASUS RX570 ROG STRIX 4 GB GDDR5 OC 256bit.

İşlemcin darboğaz yapıyor olabilir.

Son düzenleyen: Moderatör:

Yeni konular

Geri
Yukarı