Valorant FPS sorunu

İşletim sistemi
Windows 10
70 100 arası fps alıyorum 60hz ekran var(laptop kullanıcısıyım)fps'i azami 70 yapıyorum.son 1 haftadır aşırı drop var 4 5 saniyede bir drop giriyor anlayamadım nedenini.

70 100 arası fps alıyorum 60hz ekran var(laptop kullanıcısıyım)fps'i azami 70 yapıyorum.son 1 haftadır aşırı drop var 4 5 saniyede bir drop giriyor anlayamadım nedenini.
Bu arada 60 Hz kadar iğrenç bir şey yoktur. 75 Hz yaptım overclock ile çok güzel oldu oyun o kadar akıcı ki.

Yani monitörün ömrünü kısaltabilir ama şu şekilde
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.
videoyu izlemedim ama doğru yöntem sanırım.

Kardeşlerim sisteminizi 60'a sabitleyin öyle bir oynayın 60 da da insana karısıdna dusuyorsa 30 yapın ayarlardan goruntuye gelın oradan her zaman azami FPS'i kısıtla var oradan yapacaksınız sonrasında 60 deneyin ilk drop yerse yıne 30 yapın (30 da oynayın bıraz alısıyor gozunuz kasmıyor)

Ben bu sorunun çoğu kişide olmasını optimizasyona yordum oyun daha yeni yeni güncellemelerle düzeliceğini düşünüyorum
Çözebildiniz
Aynı problem bende de var ya Valorant oynarken normalde 190 200 FPS alıyorum ama oyunda bazen 40 30'a düşüyor ekran kartım Windows'um güncel yardımcı olabilecek var mı?
Çözebildiniz mi sorunu acaba?

Yeni konular

Geri
Yukarı