Valorant FPS sorunu

İşletim sistemi
Windows 10
Oyunda optimizasyon sorunu var hocam. Oyun ilk çıktığında en yüksek ayarlarda 300'den aşağı düşmüyordu. Şimdi en düşük ayarlarda 150'ye düşüyor, ortalama 180 FPS ile oynuyorum.

Aynı problem bende de var ya Valorant oynarken normalde 190 200 FPS alıyorum ama oyunda bazen 40 30'a düşüyor ekran kartım Windows'um güncel yardımcı olabilecek var mı?

Bak denetim Masası/Donanım ve Ses/Güç Seçenekleri/Plan ayarlarını değiştir/Gelişmiş güç ayarlarını değiştir/İşlemci güç yönetimi, ona çift tıkla, çıkan ekranda en düşüğü %90 yap, pilde ve prize takılıyı en yükseği ise %95 yap ikisini de sonra bilgisayarı tekrar aç sorun çözülcektir.

Bende de aynısı. 150-160 FPS'den bir anda 50'ye düştü. 2 gündür 50.
kanka hava sıcaklıgından dolayıda oluyor sen en iyisi ekran kartını fln guncelle temizle pcni
Bende de aynısı. 150-160 FPS'den bir anda 50'ye düştü. 2 gündür 50.
havalardan oluyor bendede oluyor hava kanallarını kapatma laptobun altına bez fln koy (kalın bi bez koy ama) ve ekran kartını guncelle duzelcektir

Merhaba benim sistem gereksinimlerim oyunu yüksekte düşükte her türlü açıyor ama anlık olarak FPS düşmesi oluyor ve oynanmyıor hiçbir şekilde 2 3 el oyunda yokum resmen sadece 2 3 el oluyor çok can sıkıcı diğer oyunlarımda sorun yok GTA 5 bile oynuyorum sebebi nedir oyunun kendi bugu mu?

Kanka valoranttın FPS optimizasyonu bozuk ben eskiden 100 FPS'le oynarken şimdi sabit 60 zor alıyorum ve sürekli FPS düşmesi yiyorum.

Razer Cortex Game Booster kullanmanızı tavsiye ederim.Razeri olan olmayan herkes kullanabiliyor, oyuna girdiğinizde otomatik olarak boost yapıyor fps düşmelerini düzeltiyor diyebilirim. Tek valorantta değil birsürü oyunda da çok işe yarıyor.

Ben bu sorunun çoğu kişide olmasını optimizasyona yordum oyun daha yeni yeni güncellemelerle düzeliceğini düşünüyorum
bende eskiden 400 fps alırken şimdi 100 fln alıyorum
Ben bu sorunun çoğu kişide olmasını optimizasyona yordum oyun daha yeni yeni güncellemelerle düzeliceğini düşünüyorum
bende eskiden 400 fps alırken şimdi 100 fln alıyorum

Yeni konular

Geri
Yukarı