Valorant garip HWID ban olayı

ugurgsgs15

Hectopat
2 gün önce bir satış sitesinde Valorant hesabı sattım. Ve alıcı hesabı aldı ürünü onayladı vs. sonra adam o hesapta 4-5 maç attı hatta rankını falanda yükseltmiş. Daha sonra bana hesap 3.parti yazılımdan cihaz banı yedi diye mesaj attı adam. Şimdi ben herhangi bir şekilde 3.parti yazılım kullanmadım yani bilgisayarımda crack program bile yok. Zaten kullansam da adam 4-5 maç oynadıktan sonra ban yemesi garip olurdu herhalde. Halihazırda şu an kendi main hesabıma da girebiliyorum herhangi bir cihaz banı vs. demiyor. Hesabı satın alan adam da bana sadece hesap ban yedi cihaz banı yemedim diyor. Adam da cihaz banı yemedi ben de peki kim yedi bu banı. Hesapta başka herhangi biri oynamadı. Satın alan adam yalan atıyor da olabilir tabii ama garibime gitti. Düşüncelerinizi merak ettim.

Sorunu tam anlamıyla anladığımdan emin değilim fakat Riot Games oyunlarında hesap alım satımı ban sebebidir. Yakalanmış ve ban yemiş anladığım kadarıyla.

Hesabın satıldığının anlaşılması imkansız gibi bir şey gidip şikayet edilmediyse veya bizzat kendi demediyse, sende oynamadım diyorsun ama aynı şekilde adam da oynamadım diyor yargıç olsak ikiniz de %50 oluyorsunuz. 😁

Sorunu tam anlamıyla anladığımdan emin değilim fakat Riot Games oyunlarında hesap alım satımı ban sebebidir. Yakalanmış ve ban yemiş anladığım kadarıyla.
3.partiden yemiş cihaz banını

Hesabın satıldığının anlaşılması imkansız gibi bir şey gidip şikayet edilmediyse veya bizzat kendi demediyse, sende oynamadım diyorsun ama aynı şekilde adam da oynamadım diyor yargıç olsak ikiniz de %50 oluyorsunuz. 😁
Ama ben hile vs. kullansam anında oyundan uzaklaştırılmam gerekmiyor mu?

Yeni konular

Geri
Yukarı