kayra8499

Decapat
Daha fazla  
Merhabalar, 27.03.2022 tarihinde Valorant'dan HWID ban yediğimi öğrendim, oyuna girmeye çalıştığımda 3. parti yazılım kullandığım yazıyordu. Ardından oyuna giriş yaptığımda bağlantı hatası ve VAL61 (hata kodu buydu sanırım) diye bir hata kodu aldım. Hile veya skin changer tarzı bir şey kullanmadım, sadece arkada "Blitz" ve "Overwolf" açıktı. Bilgisayarımda ne extra bir 3. parti yazılım vardı ne de tehlikeli bir crack dosyası bulunuyordu. Şu ana kadar hiç sıkıntı da yaşamadım.
Banlanmadan 2-3 gün önce arkadaşlarımla oynadığım ellerde bazı şanslı vuruşlarımın olmuştu. Arkadaşlarım bu yüzden olabileceğini söylediler fakat öyle olsaydı neden 3. parti yazılımdan dolayı ban yediğim yazıyordu? Başına böyle bir şey gelip de banını açtırabilen arkadaşlar oldu mu? HWID ban nedir? Ne kadar sürer? Valorant destek ekibi ile iletişime geçersem ne yapabilirler ve bana ne kadar bilgi verirler? Lütfen yardımcı olun. Şu aralar sadece Valorant'a yönelmiştim. İş yorgunluğumu atıyordum ve ondan da ban yemek beni üzdü açıkçası. Destek olursanız, içime su serpebilirseniz çok teşekkür ederim.

Maalesef onlar 3. parti programı olarak algılanabiliyor oyun tarafından. Ticket açmaktan başka yapacak bir şey yok. Ek olarak HWID ban donanım banıdır, belirli bir süre kadar o bilgisayarla Valorant'a giriş yapamıyorsun. İlk HWID ban da bildiğim kadarıyla 3 ay sürmekte. 3 ay o bilgisayarla Valorant oynayamazsın.

Merhabalar, 27.03.2022 tarihinde Valorant'dan HWID ban yediğimi öğrendim, oyuna girmeye çalıştığımda 3. parti yazılım kullandığım yazıyordu. Ardından oyuna giriş yaptığımda bağlantı hatası ve val61 (hata kodu buydu sanırım) diye bir hata kodu aldım. Hile veya skin changer tarzı bir şey kullanmadım, sadece arkada "Blitz" ve "overwolf" açıktı. Bilgisayarımda ne extra bir 3. parti yazılım vardı ne de tehlikeli bir crack dosyası bulunuyordu. Şu ana kadar hiç sıkıntı da yaşamadım.
Banlanmadan 2-3 gün önce arkadaşlarımla oynadığım ellerde bazı şanslı vuruşlarımın olmuştu. Arkadaşlarım bu yüzden olabileceğini söylediler fakat öyle olsaydı neden 3. parti yazılımdan dolayı ban yediğim yazıyordu? Başına böyle bir şey gelip de banını açtırabilen arkadaşlar oldu mu? HWID ban nedir? Ne kadar sürer? Valorant destek ekibi ile iletişime geçersem ne yapabilirler ve bana ne kadar bilgi verirler? Lütfen yardımcı olun. Şu aralar sadece Valorant'a yönelmiştim. İş yorgunluğumu atıyordum ve ondan da ban yemek beni üzdü açıkçası. Destek olursanız, içime su serpebilirseniz çok teşekkür ederim.

İstersen ticket atabilirsin ya da bekleyemem diyorsan gerçekten hile kullanıp ban yiyenlerin yaptığı gibi HWID banını 3 parti programlarla belirli bir süre kaldırabilirsin hiç yapmadım banda yemedim şahsen ama bunları yapan tanıdıklarım olmuştu bir araştır istersen ama gerçekten hile vs kullanmadıysan geri açarsın banını merak etme.

Blitz bilmiyorum ama overwolf bende kullanıyorum nereden baksanız 1 senedir kullanıyorum PC de hatta sırf overwolfda oyunları rahat rahat kayıt alayim diye 3TB hard disk taktım PC'ye hiç sorun olmadı daha Blitz belki sorun olmuş olabilir ama içeriği ne bilmediğim için bir şey diyemicem.

Hesabında gidiyor bende böyle saçma ban yemiştim ama hesapda kapanmıştı 3 ay bekledim inşallah hesabında gitmemiştir.

Ticket açtım fakat suçsuz olduğum anlaşılır mı? Hiç haksız yere ban yediğini iddia edip de ticket sayesinde banı açılana denk gelmedim. Zaten bu yüzden endişeliyim

Yeni konular

Geri
Yukarı