Valorant "gerekli bir programı kuramadık" hatası

aesiow

Hectopat
Daha fazla  
Valorant'ta gerekli bir programı kuramadık hatası alıyorum. 4 kez format attım. 2 kez işletim sistemi değiştirdim. Farklı 2 internetle denedim olmadı. Sizce sorun neden dolayıdır?

Son düzenleyen: Moderatör:
İlk hata verirken 10'du sonra 8'e geçtim yine verdi sonra 11'e geçtim yine verdi şu an 11 deyim.

Zaten vanguard.

Ticketi önceden açmıştım sorun internetle alakalı dediler farklı internetle denedim yine aynı hatayı verdi.
Hocam o zaman sosyalda bulunan dll veritabanı adlı konuya gidip indirmeniz lazım. Yukarıdaki hepsinin tek klasor hali var. Teker teker kurun ve tekrar deneyin.

Ticket açmalısın. Çok güzel ilgileniyorlar.

İyi Sosyaller.
Yukarıdaki yazıda ticket açtığımı dile getirdim.

Hocam o zaman sosyalda bulunan DLL veri tabanı adlı konuya gidip indirmeniz lazım. Yukarıdaki hepsinin tek klasor hali var. Teker teker kurun ve tekrar deneyin.

Ben eski ekran kartımda kasıyor diye Config ayarlarını kurcalamıştım görüntüyü bulanıklaştırmıştım yenisine geçince bulanık olmasına gerek yok dedim silip yeniden yükledim ondan sonra bu hata karşıma çıktı o zamandan beri hep alıyorum bu hatayı.

Konu güncel abi öne çıkartın.

Son düzenleme:
Yukarıdaki yazıda ticket açtığımı dile getirdim.

Ben eski ekran kartımda kasıyor diye Config ayarlarını kurcalamıştım görüntüyü bulanıklaştırmıştım yenisine geçince bulanık olmasına gerek yok dedim silip yeniden yükledim ondan sonra bu hata karşıma çıktı o zamandan beri hep alıyorum bu hatayı.

Konu güncel abi öne çıkartın.
Ben de aynı hatayı alıyorum hocam.

Geri
Yukarı