Valorant GTX 1650 Ti 80-110 FPS normal mi?

İşletim sistemi
Windows 10
1617539910544.png

Hocam, ayarlara girin. Sisteme tıklayın. Güç ve uyku seçeneğine tıklayın soldan. Aşağı inip ilgili ayarlardan, ek güç ayarlarına tıklayın. Sonra göreceksiniz.
Nereye tıklamalıyım ?

Orası yüksek performansda mıydı yoksa siz daha yeni mi aldınız?

Ben daha yeni aldım ve şu anda 90 ile 120 arası alıyorum ortalama ara sıra 87 oluyor teşekkür ederim yardımınız için ama PC bir an Max sıcaklık 92 olmuş bu sorun olur mu normalde Max 88'di ortalama 72'di şimdi 75 falan Max 92 bir sorun olur mu?

GTX 1650 Ti ekran kartı, i7 10750h işlemci, 8 GB RAM ile Valorant oynarken en düşük ayarlarda 80-110 FPS alıyorum. Bu normal mi? Nasıl yükseltebilirim?

NOT: Laptop Kullanıyorum.
Eğer kullanmıyorsan XBOX Game Bar'ı kapatın baya fps artacaktır ve NVIDIA ayarlarından oyunu özel olarak yüksek performans ayarlayın.

Ben daha yeni aldım ve şu anda 90 ile 120 arası alıyorum ortalama ara sıra 87 oluyor teşekkür ederim yardımınız için ama PC bir an Max sıcaklık 92 olmuş bu sorun olur mu normalde Max 88'di ortalama 72'di şimdi 75 falan Max 92 bir sorun olur mu?
Şuan hangi sıcaklıklarda geziyor oyundayken? Edit: Pardon görmedim 75 derecede geziyorsa sıkıntı yok.

Yeni konular

Geri
Yukarı