Valorant güvenli hesap alma sitesi

"Hesap alışverişi hem alıcıyı hem de satıcıyı, yani herkesi olumsuz yönde etkileyen kural dışı bir aktivitedir. Bunun sebebi epey basit: Hesap alışverişi Kullanım Koşullarına aykırıdır ve bütün topluluğumuzu tehlikeye atar. Dolayısıyla söz konusu hesaplar nihayetinde askıya alınır.

Oyunculardan gelen hesap kurtarma taleplerinde sık sık bu durumla karşılaşıyoruz. Bu vakaların neredeyse hepsi, hesap satın alan kişinin satıcı tarafından dolandırılması; alıcının karşılığını vermeden hesabı ele geçirmesi ve birinin, diğeri üzerinden haksız kazanç elde etmesi ile son buluyor. Ne yazık ki, hesap satın alanların büyük birçoğunluğu, genelde kendilerini ne tür bir riske attıklarından habersiz oluyor..."

Riot Games, tüm oyunlarında hesap alım satımını katı bir şekilde yasaklamıştır.
Aha işte bu kadar basit. Mouse topuna basıp mouse'yi ekranın en azına çekip "okuduğunuz" için hesap satışında bir sorun olmayacağını falan sanıyorsunuz. Komiksiniz. Ben dediklerinize yarın da gülerim. Paket yapın seneye de güleyim.

Aha işte bu kadar basit. Mouse topuna basıp mouse'yi ekranın en azına çekip "okuduğunuz" için hesap satışında bir sorun olmayacağını falan sanıyorsunuz. Komiksiniz. Ben dediklerinize yarın da gülerim. Paket yapın seneye de güleyim.
Anlamadım. Ben hesap satışı yasaktır diyorum siz hesap satışında sorun olmayacağını sanıyorsunuz diyorsunuz.

Anlamadım. Ben hesap satışı yasaktır diyorum siz hesap satışında sorun olmayacapını sanıyorsunuz diyorsunuz.
Hayır ben size bir şey demedim. Hesap satışını normalleştiren kişilere diyorum. Yoksa sizin gibi insanlar heryerde olsa hesap satışı yapan siteler olmaz. Teşekkürler yardımınız için.

Hayır ben size bir şey demedim. Hesap satışını normalleştiren kişilere diyorum. Yoksa sizin gibi insanlar heryerde olsa hesap satışı yapan siteler olmaz. Teşekkürler yardımınız için.

Arkadaş sizden bahsetmiyor hocam. Hesap almaya çalışan arkadaştan bahsediyor.
Benim mesajı alıntılayıp, - sız - siz eki kullanınca bana dedi sandım. Kusura bakmayın.

"Hesap alışverişi hem alıcıyı hem de satıcıyı, yani herkesi olumsuz yönde etkileyen kural dışı bir aktivitedir. Bunun sebebi epey basit: Hesap alışverişi Kullanım Koşullarına aykırıdır ve bütün topluluğumuzu tehlikeye atar. Dolayısıyla söz konusu hesaplar nihayetinde askıya alınır.

Oyunculardan gelen hesap kurtarma taleplerinde sık sık bu durumla karşılaşıyoruz. Bu vakaların neredeyse hepsi, hesap satın alan kişinin satıcı tarafından dolandırılması; alıcının karşılığını vermeden hesabı ele geçirmesi ve birinin, diğeri üzerinden haksız kazanç elde etmesi ile son buluyor. Ne yazık ki, hesap satın alanların büyük birçoğunluğu, genelde kendilerini ne tür bir riske attıklarından habersiz oluyor..."

Riot Games, tüm oyunlarında hesap alım satımını katı bir şekilde yasaklamıştır.
Screenshot_20210731_011527.jpg

Orası benim hatam bu arada. Kusura bakmayın.
Sorun yok.

Ben bir hesap satmaktayım almak isterseniz kendi hesabım.
Mike tyson#3089

Herkesin hesap alım satımı yasaktır yazdığı konuda satış yapmaya çalışmak ironik. 600TL yatırdığım hesabı 300TL'ye satıyorum deyip güvenilirim demeniz daha da komik. Ne bileyim bari 600TL yatırdım 550'ye satıyorum filan de. WhatsApp'ın olması da güvenli olduğunuz anlamına gelmez. Sahte T.C. oluşturmak çok basit ve gerçekten kimliğinizi atsanız bile emin olun kimse siz dolandırdılktan sonra o bilgilerle gidip dava açmaya uğraşmaz illegal bir iş olduğu için, bunu bildiğinizden çok rahat davranıyorsunuz zaten. Tipik bir dolandırıcı örneği.
Ben bir hesap satmaktayım almak isterseniz kendi hesabım.
Mike tyson#3089
Konuda hesap almak satmak yasak diyoruz halen satmaya çalışıyorsunuz. Ayıp.

Yeni konular

Geri
Yukarı