Valorant güvenli hesap alma sitesi

Hocam Riot'da sizin bunu demenizi bekliyor, cidden bayağı küçük bir arkadaşımızsınız galiba, çok ilginç mesajlar atıyorsunuz :D
Tamam isterseniz deneyelim. Bir League of legends hesabı ya da Riot hesabı açın. Herhangi bir Riot Games oyununda nadir eşyalara sahip olana kadar oynayın. Ve sonra bana hesabın adını söyleyin. Ya da hesabınızı hesap alım/satım sitelerine koyun. Ben de bunu kanıt ile ekran fotoğrafını alıp ticket olarak atayım. Kaç güne yasaklama alacağınıza bakın.

Yani böyle bir şey de olmaz ama dediğim gibi Riot'un maksimum yapacağı şey bu olur, kendi main hesabımı sattım hiçbir şey olmadı, hesap satışları ek olarak yıllardır LoL'de de yapılıyor, yani kimsenin hesabı falanda kısıtlanmıyor.
1627684321907.png

Tamam isterseniz deneyelim. Bir League of Legends hesabı ya da Riot hesabı açın. Herhangi bir Riot Games oyununda nadir eşyalara sahip olana kadar oynayın. Ve sonra bana hesabın adını söyleyin. Ya da hesabınızı hesap alım/satım sitelerine koyun. Ben de bunu kanıt ile ekran fotoğrafını alıp ticket olarak atayım. Kaç güne yasaklama alacağınıza bakın.

Öncelikle o atacağınız fotoğraflar shop olabilir, bu bir.

İkinci olarak Riot hesabın sahibi olmayan kişinin hesabı kapatmak istiyorum vs. falan demesiyle hesabı kapatmaz.

Eğer dediğiniz gibi bir şey olsaydı zaten bu herkes tarafından bilinen ve yapılan bir şey olurdu, neyse daha yaşınız küçük büyüdükçe anlarsınız.

Öncelikle o atacağınız fotoğraflar shop olabilir, bu bir.

İkinci olarak Riot hesabın sahibi olmayan kişinin hesabı kapatmak istiyorum vs. falan demesiyle hesabı kapatmaz.

Eğer dediğiniz gibi bir şey olsaydı zaten bu herkes tarafından bilinen ve yapılan bir şey olurdu, neyse daha yaşınız küçük büyüdükçe anlarsınız.
Bu konuda aynı fikirde değilim. Bana kalırsa ilgili olaya ait link, fotoğraf ve ek kanıtlar sunulur ve ileride statik IP ya da Anakart kodu değişikliği tespit edilirse büyük ihtimal işlem yapılabilir.

Yeni konular

Yeni mesajlar

Geri
Yukarı