Valorant güzel midir?

Yani bununla oyunun iyi veya kötü olduğuna mı karar verdiniz?
İyi veya kötü demedim ki. Arkadaş mermiler rastgele bir yerlere gidiyor mu dedi ona örnek verdim :D

Bana sorarsan oyun güzel. Düz koşup adam vurmaktansa taktik gerektirmesi hoşuma gidiyor.

Spray ve silahlar konusuna CS kadar iyi değil, yeteneksiz adamlar bile scope açıp çok uzaktan vurabiliyor.

Şahsen CS:GO varken Valorant'a şans vermem ben, arada arkadaşlarımla oynuyorum o kadar.

@James Z. Hetfield siz sanırım daha önce hiç CS:GO oynamamış, LoL oynamış ve oradan Valorant geçmişsiniz. Counter Strike emektir 😁

İkisini de oynayın ve karar verin derim.

İyi veya kötü demedim ki. Arkadaş mermiler rastgele bir yerlere gidiyor mu dedi ona örnek verdim :D

Bana sorarsan oyun güzel. Düz koşup adam vurmaktansa taktik gerektirmesi hoşuma gidiyor.
Özür dilerim. 2. Sayfadaymış yazınız. Arkadaş iyi mi diye sormuş siz de direk bunu yazarak kötü demek istediniz sandım. Oyun güzel bence de.

Bir sürü oyun oynadım ama içlerinden en sevdiğim CS:GO oldu. Eskiden Rainbow Six Siege severdim. 2015'ten beri takipteydim. Bu ay oyunu satın aldım. 15 saat oynadıktan sonra sıkıldım, sildim (8 GB yükleme paketi ile). Sadece bilgisayarda CS:GO var. Sık sık oynuyorum. Sizce Valorant güzel midir? Oynayabilir miyim? En önemlisi hile var mı? Ve mermiler rastgele bir yerlere gidiyor mu? Tavsiyeleriniz açığım.

Steam oyunlarım.

Neredeyse 230 saat valom var kanka ve kitlesi çok iyi ara sıra 2 3 maçta bir 1 tane velet geliyorsa geliyor. Ve çoğu bebeler bile çok saygılı hile hiç yok oldumuda repleyin direk maçta banlanıyor. Ve oyun sıfırlanıyor mermilerde vandal ve buldog silahlarında iyi aim almazsan sekiyor.

Bence Valorant CS:GO'dan çok daha keyifli. 10+ üzerinde valve oyunları oynadım ama Valorant cidden çok keyifli.
Riot koruma özelliği muazzam çalışıyor. Hile %5 oranında belki vardır. Bunlar da zaten sistem anında yakalıyor.
Yakalananların bilgisayarına HWID ban atılıyor yani o bilgisayarda asla oynayamıyorsunuz.
HWID değiştirici programlar da işe yaramıyor :)
Tek olumsuz yanı aşırı derece de küfürcü 14-20 yaşlarında toxic çocuklar kaynıyor.

Bence Valorant CS:GO'dan çok daha keyifli. 10+ üzerinde valve oyunları oynadım ama Valorant cidden çok keyifli.
Riot koruma özelliği muazzam çalışıyor. Hile %5 oranında belki vardır. Bunlar da zaten sistem anında yakalıyor.
Yakalananların bilgisayarına HWID ban atılıyor yani o bilgisayarda asla oynayamıyorsunuz.
HWID değiştirici programlar da işe yaramıyor :)
Tek olumsuz yanı aşırı derece de küfürcü 14-20 yaşlarında toxic çocuklar kaynıyor.
Takımını susturmak da bir imkan. Benim yanıma pek gelmiyor ya.

Geri
Yukarı