Valorant güzel midir?

Spray ve silahlar konusuna CS kadar iyi değil, yeteneksiz adamlar bile scope açıp çok uzaktan vurabiliyor.

Şahsen CS:GO varken Valorant'a şans vermem ben, arada arkadaşlarımla oynuyorum o kadar.

@James Z. Hetfield siz sanırım daha önce hiç CS:GO oynamamış, LoL oynamış ve oradan Valorant geçmişsiniz. Counter Strike emektir 😁

İkisini de oynayın ve karar verin derim.
230 saat CS:GO oynadım. Maksimum 5 saat LoL oynadım. O da ablamla girdik.

Şu bronze, demir, gümüş ranklardan kurtulursun mis gibi oyun. Zevk alman için en az gümüş 3 ya da altın olman lazım. Düştükleri çok toxic çocuk dolu. Onun dışında güzel.
Sheriff adında revolver çakması bir tabanca var. Kafaya sıksan bile tutmuyor mermi :D
Sanırım senin becerin yok sherrif ile çok güzel kafa vuruşlarım var. Ya da hareketliyken vuruyorsundur.

Şu bronze, demir, gümüş ranklardan kurtulursun mis gibi oyun. Zevk alman için en az gümüş 3 ya da altın olman lazım. Düştükleri çok toxic çocuk dolu. Onun dışında güzel.

Sanırım senin becerin yok sherrif ile çok güzel kafa vuruşlarım var. Ya da hareketliyken vuruyorsundur.
Ghost ile koşarak adam vurulabildiği için sheriff gereksiz.

Valorant güzel oyun Gold a kadar çok fazla toxic var ama sonrasında biraz düzeliyor ve oyunda hile yok 3 kere geldi direk maç bozuldu riot farketti Allah'tan yani şuan güzel oyun.

Arkadaşlar oyunu indirdim oynadım ama sonra içime sinmedi sildim grafikleri çok kötü ve Türkiye sunucusu olduğu için adamlar köşeye pusup oynuyor zevki yok.

Dostum ben de bir çok oyun oynadım , fpsciyim ama. Csgo inanılmaz bi zevkti benim için 4500 saatten fazla oynadım global oldum faceitte 9 lvle çıktım takımım oldu tek oynadım vs. Daha sonra valorant çıktı , herkese açıldığı dönemlden bahsediyorum bir ara betadayken sanırım direkt indirilemiyordu ya neyse, yaklaşık 6 ayrıdır max 5 kere cs girmişimdir valorant her gün oynuyorum inanılmaz zevk alıyorum csye göre. 13 farklı karakter demek 13 farklı oyun zevki demek hepsi bambaşka oyun deneyimi sağlıyo . Hile yok , bir kere geldi banlandı anında maç iptal oldu. Oyunun içindeki türkçe seslendirme bile bence çok hoş . Lol oynamadığım için riotun bu tarz şeylerine alışkın değildim. Mesela alman bir karakter killjoyy oyun başlarken "siz her havuzun dibini aynı sanıyorsunuz değil mi?" ya da "buranın döneri daha iyi" gibi şeyler söylüyo bence çok hoş detaylar. Csye büyük güncelleme geliyo hile desen lanet bir şey.Valolantın skinleri bile başka hareketliler falan. Valorantta ilk başta bu nasıl şey ya dediğim her şey şu an çok hoşuma gidiyo skinleri başta sevmemiştim mesela :). Düşük elo sıkıntı karakterler mantıklı seçilmiyo , düşük elo oyumcuları kapma usulü hemen alıyo karakteri. Yüksek eloda ben şahsen elmasım ve jett oynuyorum , oyun bulunca konuşup seçiyoruz kim ne oynayacak. Oyun harika hiç derecelide seçmediğim karakter var mesela brimstone adlı karakter ben agreaif oynadığım için hiç almadım . Şu an 6 aydır oynuyorum yaklaşık o karakteri alsam sanki başka oyun oynuyomuş gibi hissederim elim alışkın değil ona mesela , bence bu çok güzel bir şey csdeki gibi her modda eline silah alıp adam vurman yetmiyor ve ekstralar da bana keyif veriyor.

Bir sürü oyun oynadım ama içlerinden en sevdiğim CS:GO oldu. Eskiden Rainbow Six Siege severdim. 2015'ten beri takipteydim. Bu ay oyunu satın aldım. 15 saat oynadıktan sonra sıkıldım, sildim (8 GB yükleme paketi ile). Sadece bilgisayarda CS:GO var. Sık sık oynuyorum. Sizce Valorant güzel midir? Oynayabilir miyim? En önemlisi hile var mı? Ve mermiler rastgele bir yerlere gidiyor mu? Tavsiyeleriniz açığım.

Steam oyunlarım.
Oynamanı tavsiye ederim hem cs.go gibi hilede yok gelse maçı iptal eder oyun zaten ücretsiz Bi denemenin tavsiye ederim.

Yeni konular

Geri
Yukarı