Valorant Haksız Ban

GoodBye^^

Kilopat
Uzun bir yazı olacak.
Bilgisayarımda arıza vardı. BIOS'u silinmişti, güncelleme yaparken elektrik gittiğinden BIOS'u tekrar yazdırılması gerekiyordu. Bende oturduğum şehirde bir teknik servis buldum. Ona verdim bir şekilde çözdüm. 1.5 aydır Valorant girmiyordum. Normalde oyun oynamıyordum sebebi ise sistemim yoktu laptoptan oynuyordum en azından bir 144Hz 300FPS alabileceğim bir sistem olması için satacaktım fakat arada 1-2 el atar kafa dağıtırım diye indirip oynuyordum. Olay burada başlıyor. bilgisayarı açtım, Valorant'a girdim poligona tıklayıp bilgisayarın başından ayrılıp sigara içemeye gittim. Tekrar geldiğimde raporladığınız oyuncu ban yemiştir gibi bir yazı vardı ana menüde. Arkadaş beni davet edecekti fakat oyunda görünmüyordum. Tekrar çıkıp girmeye çalışınca Cihaz banı yediğimi gördüm? Kesinlikle hile kullanmadım Vanguard gibi bir sistemde hile kullanacak kadar aptal değilim. Vanguard bilgisayarda ki bir programla çelişmiş olabilir mi?
Riot'a ticket attım. Ticket
Ticket attım fakat 3.parti uygulama kullanmadım,Bug/Hatalardan yararlanmadım, Oyunu satmadim Triggerlanmadım ki zaten bu banı 1 günlük oynayışımdan sonra yedim. 1.5 ay girmedim sonra oyuna girip en fazla 10 frag alıp ban yemek çok saçma değil midir?
2015 yılından beri CS:GO oynuyorum Toplam 5.000 saatim vardır. FPS oyunlarına elim alışık Dm'den başımı kaldırmazdım. Crosshair placement, stutter step, Counter strafe gibi oyun içi becerileri çok iyi yaparım fakat PC kötü olduğundan yine kurtarmıyor ortalama 15 frag alıyordum Valorant'da. Geçen ay Altın 3 bitirmiştim. CS'de supremedim.
Tekrar ticket atacağım Vanguard hile sistemi hakkında olsun, bilgisi olan var mıdır? Ben Vanguard'dan mı ban yedim yoksa report ban mı?

Reis benim hesabım çalındı hile açılmış hesap ban yemiş ama ben diğer hesabımdan oyuna giremiyorum hata kodu 152 diyor sen diyorsun bilgisayarında hile kullananlara cihaz banı atıyorlar ben niye cihaz banı yedim hile kullanmadım saçma bir şekilde oyuna giremiyorum.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Bunu izle.

Reis benim hesabım çalındı hile açılmış hesap ban yemiş ama ben diğer hesabımdan oyuna giremiyorum hata kodu 152 diyor sen diyorsun bilgisayarında hile kullananlara cihaz banı atıyorlar ben niye cihaz banı yedim hile kullanmadım saçma bir şekilde oyuna giremiyorum.

Gayette normal bir durum. Hesabına dikkat et çaldırma bir daha. Adamlar senin hesap çalınmış vs. bilemezler. Sen çalınmış dersin ama kanıtın yok. Hile açıldığı için ban yemişsin. Sen mi açmışsın? Başkası mı açmış? Onu bilemezler. Öyle her hesabım çalındı hileyi ben açmadım diyene inansalardı oyun hile dolardı. Mesela hesap satanlar hesapları banlanınca ben hesap satmadım. Hesabım çalındı deyip banını kaldırırdı. Ayrıca çalan kişi hileden ban yememiştir yüksek ihtimalle. Çoklu girişten ve hesap satışından ban yemiştir.

Gayette normal bir durum. Hesabına dikkat et çaldırma bir daha. Adamlar senin hesap çalınmış vs. bilemezler. Sen çalınmış dersin ama kanıtın yok. Hile açıldığı için ban yemişsin. Sen mi açmışsın? Başkası mı açmış? Onu bilemezler. Öyle her hesabım çalındı hileyi ben açmadım diyene inansalardı oyun hile dolardı. Mesela hesap satanlar hesapları banlanınca ben hesap satmadım. Hesabım çalındı deyip banını kaldırırdı. Ayrıca çalan kişi hileden ban yememiştir yüksek ihtimalle. Çoklu girişten ve hesap satışından ban yemiştir.

Yalnız bende ban yedin yazmıyor, hata kodu 152 alıyorum ve hile falan da açmadım.

Yalnız bende ban yedin yazmıyor, hata kodu 152 alıyorum ve hile falan da açmadım.

Ban yedin yazmaz zaten. Hata kodu 152 ban yediğini gösteren koddur. Hemde cihaz banı. Bir daha o bilgisayarla oyuna girememen anlamına gelir. Ama muhtemelen hesabın gitmemiştir. O hesapla başka bilgisayarda oynayabilirsin. Ama AF çıkmadığı sürece o bilgisayardan oyuna giremezsin.

stelseries mauselerde bi kodla sekmeme hilesi var yani ufak bi ayarda bile ban yiyebilirsiniz youtube da çok gördüm stelseries mauselerin driverlarından bile ban yiyen birçok kişi var

Autohotkey vb şeyler açmadıysanız Vanguard tarafından haksız yere ban yemeniz neredeyse %99.99 imkansız. Fakat sistem bile hata yapabilir, Valorant'a ticket veya e-posta atın.

Ayrıca cihaz banını sadece hile kullananlara atıyorlar.

Ben elim çok sıcakken demir 1 hesabıma girmiştim orijinal hesabım Gold 2'ydi rankım yüksek olduğu için bir demire göre aşırı iyi oynadım ve bu yüzden cihaz banı yedim hala da bekliyorum.

Valorant Facebook gruplarında da bu postlar çok sık artmaya başladj bazıları şey yazmış. Bazı mouse programları ve antivirüs programlarını da Vanguard 3.partı yazılım olarak algılayıp ban atabiliyormuş. Ama ne kadar doğru bilmiyorum. Ben de bu tarz konuları göre göre paronayaklaştım korkmaya başladım iyice. O kadar VP yatırdım kapalı betadan beridir oynuyorum tüm bpleri alıyorum ban yersem bayağı üzülürüm.

Valorant Facebook gruplarında da bu postlar çok sık artmaya başladj bazıları şey yazmış. Bazı mouse programları ve antivirüs programlarını da Vanguard 3.partı yazılım olarak algılayıp ban atabiliyormuş. Ama ne kadar doğru bilmiyorum. Ben de bu tarz konuları göre göre paronayaklaştım korkmaya başladım iyice. O kadar VP yatırdım kapalı betadan beridir oynuyorum tüm bpleri alıyorum ban yersem bayağı üzülürüm.
Onlar ayak yapıyor bakma sen. Ben Asus'un logitech'in programlarını kullanıyorum hiçbir sorun yok. Ayrıyetten programlama yapıyorum onları bile virüs olarak algılamıyor. Öyle diyenlerin çoğu ya hile ya makro kullanmış oluyor.

Onlar ayak yapıyor bakma sen. Ben Asus'un logitech'in programlarını kullanıyorum hiçbir sorun yok. Ayrıyetten programlama yapıyorum onları bile virüs olarak algılamıyor. Öyle diyenlerin çoğu ya hile ya makro kullanmış oluyor.
Kardeşim sen ban yemezsen kimse yemez doğru söylüyorsun. Güzel mantık.

Geri
Yukarı