Valorant haksız ban

muhammed burak

Hectopat
Bugün maça girdim 49/17 gittim. İmmortal eloda. Ve akşama girdigimde hesaba girince banlandıgımı gördüm Allah'tan maçı videoya almıştım direkt renderlayıp YouTube attım. Sonra Riot Games'e yazdım. Şu cevabı verdiler.

Selamlar kadim dostum,

Bize ulaşarak en doğrusunu yaptın, bu yaşadığın kötü olaydan dolayı çok üzgünüz. Duruma bir göz atmamız gerekiyor gibi gözüküyor. Senden bir ricam olacak. Lütfen oynadığın hesap ile oyuna girerken aldığın hatanın ekran görüntüsü ile birlikte biletini tekrar günceller misin? Tabii oynadığın hesabın kullanıcı adı ve mail adresini de bizimle paylaşman gerekiyor.

Yanıtını bekliyor olacağız. ♥
Sonra cevap olarak istediklerini attım. Üstüne bu cevap geldi,

Selamlar,

Bize ilettiğin durumla ilgili hesabın üzerinde detaylı bir inceleme yapmamız gerekiyor dostum. Bunun için biraz zamana ihtiyacımız olacak. Gerekli incelemeler tamamlandığında seninle tekrar bu bilet üzerinden iletişime geçeceğiz.

Şimdiden anlayışın için çok teşekkür ediyorum. Görüşmek üzere. ♥.

Ben araştırdım hiç kimseye böyle yazmamışlar, direkt banın açılış tarihini vermişler sizce ne olur? Bana çok olumlu yaklaştılar gibime geldi. Zaten her şey belli olacak. İçim rahat eğer, açmazlarsa officelerine giderim :D

Dosya Ekleri

• 176241597_904065340432559_2912214290124582008_n.jpg
    176241597_904065340432559_2912214290124582008_n.jpg
    74,8 KB · Görüntüleme: 154
Eğer şüpheli davranış sergilediysen veyahut bir şeylerden şüphelendilerse, hesabını incelemek için kapatmış olabilirler. Kararları belli olur.

Arkadaşlar banım açıldı 4 gün önce. Yardımınız için teşekkür ederim.

Eğer bir sıkıntı yoksa açarlar diye düşünüyorum. Herhalde çok fazla report yedin :)

Banım açıldı 4 gün önce. Yardımınız için teşekkür ederim.

Geri
Yukarı